#1 2013-03-14 16:45:55

 Dares

Administrator

status dares-m@aqq.eu
13763440
Zarejestrowany: 2013-01-28
Posty: 682
Punktów :   

League of Legends

Ostatnimi czasy zauważyłem, że jest całe mnóstwo osób, które w to grają, w tym sporo stąd. Proszę, więc wszystkich takowych graczy o wpisanie się. Właściwie mam coś w planach, ale wolę tego nie oznajmiać dopóty, dopóki nie upewnię się, że warto ^^

Offline

 

#2 2013-03-14 17:21:45

 Airi

Mieszkaniec

33682749
Zarejestrowany: 2013-02-06
Posty: 233
Punktów :   

Re: League of Legends

Ja gram C:

Ostatnio edytowany przez Airi (2013-03-14 20:35:50)

Offline

 

#3 2013-03-14 23:03:30

Zarroc

Mieszkaniec

8211873
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 55
Punktów :   

Re: League of Legends

Gram od okolo 3 lat xd. A teraz  na nowym koncie o nicku Draponek


Na pierwszy rzut oka Fricai nie różnią sie niczym od zwykłych ludzi, ale gdy tylko zapragną potrafią zamienić się w zwierzę odzwierciedlające ich charakter. Jak zyskali te umiejętność? Fricai był kiedys zwykłym rodem ludzi ale za to że sprzeciwiali się wpędzenia ich do Caelumu, elfy zamieniły ich w zwierzęta. Lecz, niedawno udało im się nad tym zapanować i mogą przebierać ludzką jak i zwierzęcą forme kiedy tylko zechcą. Od tamtej pory Fricai postanowili zemścić się na mieszkańcach ziemii Caelum za kare która ich dotkneła.


~Ci którzy rezygnują z Wolności w imię bezpieczeństwa, nie zasługują na żadne z nich.

Offline

 

#4 2013-03-17 11:43:39

 Dares

Administrator

status dares-m@aqq.eu
13763440
Zarejestrowany: 2013-01-28
Posty: 682
Punktów :   

Re: League of Legends

Jeśli można to prosiłbym także o nicki.

Offline

 

#5 2013-03-17 12:45:30

 Airi

Mieszkaniec

33682749
Zarejestrowany: 2013-02-06
Posty: 233
Punktów :   

Re: League of Legends

A więc proszę bardzo~
Xaniela

Offline

 

#6 2013-03-17 19:08:26

 Eleth

Mieszkaniec

2727293
Zarejestrowany: 2013-02-03
Posty: 119
Punktów :   

Re: League of Legends

Gram na polskiej wersji językowej, kiedyś byłem Ziomek0003, teraz chwilę przestałem grać i nie dawno zacząłem na nowo grać starym kontem, ale założyłem nowe. Teraz nazywam się Eleth.


Rasa: Smok
Wiek: Wygląda na ok 17.
Cel: Znaleźć Yuccę [Mroczna Elfka]
Charakter: Eleth to normalny nastolatek z zamiłowaniem do komiksów. Wszyscy w około uważają, że jest na to za stary, ale on nic sobie z tego nie robi. Lekko leniwy, trudno sprawić by się ruszył, ma kamienny sen, tzn. "smoczy sen". Często lunatykuje i mówi podczas snu. Rzadko kiedy o czymś zapomina, bywa marudny i jękliwy, ale tak naprawdę to "dobry" chłopak.
Wygląd: Jako zwykły człowiek nosi ciemne okulary, nie spowodowane jest to wadą wzroku, a raczej nie ukazaniem swoich smoczych oczu, które jako jedyne pozostają mu w ludzkiej formie ze smoka. Ma gęste włosy, kruczoczarne, takie same, krzaczaste brwi. Młodociany wygląd, drobny nos, normalne usta, oczy ciut większe niż u normalnych ludzi, połyskujące jadem z ukośnymi źrenicami. O jego ubiorze nie będe wspominał; ubiera się sportowo, gra w koszykówkę. W święta i niedziele ubiera śmieszny krawacik i białą koszule w kratę. Jako smok jego łuski mienią się na wszystkie kolory; potrafi, tak jak robi to kameleon dostosować się do obszaru. Ma dł€gi, maczugowaty ogon i kolce na grzbiecie. Jego skrzydła przypominają dużego nietoperza. Porusza się na czworaka, ma bogate uzębienie i czarny, żmijowaty język. Oczy zielone, połyskliwe z ukośnymi źrenicami. Posiada rzędy rogów okalające jego wydłużony pysk z płaskimi dziurkami od nosa.

Największe głupstwo, które mogłem w życiu popełnić, już dawno popełniłem.

Prawdziwa miłość bywa niedostrzegalna, ale to nie znaczy, że jej nie ma ~Yucca

Offline

 

#7 2013-03-23 12:25:11

Gardark

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2013-02-15
Posty: 32
Punktów :   

Re: League of Legends

Bolkowaty, nordic/east.


mKP

Rasa: elf.
Profesja: tropiciel.
Wiek: sto dwadzieścia osiem lat.
Cel: zostać mistrzem strzelania z łuku (główny), wystruganie własnego łuku, po latach doświadczenia (poboczny).
Charakter: bardzo wybuchowy osobnik z rasy elfów. Jego cierpliwość trwa zazwyczaj kilka minut (chyba, że nikt go nie denerwuje), a w mgnieniu oka już potrafi napiąć łuk i wycelować nim w przeciwnika. Mimo tego, stara się z tym walczyć. Nie jest rasistą, mimo różnicy wzrostu i osobowości nie ma nic przeciwko krasnoludom - no, może trochę go śmieszą. Wielu przy pierwszym kontakcie może nazwać go poczciwym, co wcale nie jest błędem. Gardark zawsze stara się być dobry i oddany. Mimo swojej wybuchowości nie lubi konfliktów, brzydzi się wojnami. Czasami jednak potrafi być zły i sarkastyczny, jeśli koniecznie chce kogoś wykorzystać do własnych celów. Jeśli nie mówi z gracją i wdziękiem, nadużywając zwrotów grzecznościowych, to już wiadomo, że "coś się dzieje". Należy bardzo uważać na jego zmienny charakter.
Wygląd: Gardark jest wysoki (nawet jak na elfie standardy), a co za tym idzie bardzo szczupły. Jego krągłą, przystojną twarz oblewa burza długich, srebrzystych włosów. Niebieskie oczy z radością (albo przenikliwością) spoglądają na świat. Na pierwszy rzut oka nie można określić czy jest umięśniony, czy też nie. Jednak w razie potrzeby potrafi napiąć łuk do granic możliwości... Zwykł ubierać się w kolory razu, tj. ciemny brąz, zieleń itp. Przeważnie na jego ubiór składają się brązowa kamizelka i zielonkawe spodnie, przytrzymywane przy ciele skórzanym pasem, do którego przyczepiona jest elegancka pochwa na bogato zdobiony sztylet. Prawie zawsze ma przez plecy przełożony łuk.

Offline

 

#8 2013-08-01 10:13:41

 Tsuki

Mieszkaniec

26526104
Zarejestrowany: 2013-04-16
Posty: 277
Punktów :   

Re: League of Legends

Głupi LOL nie chce mi się włączyć na kompie ;c
Jak mama mnie w końcu pokocha i kupi laptop to do Was dołączę~! T^T

Offline

 

#9 2013-08-01 10:27:29

 Nazael

Mieszkaniec

46454502
Zarejestrowany: 2013-02-06
Posty: 218
Punktów :   
WWW

Re: League of Legends

Temat sprzed 4/5 miesięcy...

Ostatnio edytowany przez Nazael (2013-08-01 10:28:02)


Moja KP

Serwer haxball ZAPRASZAM  hasło: ziemiacaelum

Offline

 

#10 2013-08-01 11:49:35

 Tsuki

Mieszkaniec

26526104
Zarejestrowany: 2013-04-16
Posty: 277
Punktów :   

Re: League of Legends

Ale i tak będę męczyć mamę o laptopa, Nazuś <3

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.talimasters.pun.pl www.wolves.pun.pl www.tgk.pun.pl www.makoma.pun.pl www.callofduty2.pun.pl