Ogłoszenie

Zapraszam do rejestracji również tutaj

Gniazdo

Forum Wątki Posty Ostatni post

Skrzydło informacyjne

Image Hosted by ImageShack.us
Położone na wschód, jednocześnie najmniejsze ze wszystkich, skrzydło zawiera jedną wielką przestronną salę, która (tak jak reszta) wygląda jakby nikt o nią nie zadbał od wieków. Wszystko było porośnięte wszelakim zielskiem, a jedyne pozostałości, w postaci kilku mebli, spróchniałe i powywracane. Oprócz tego pomieszczenia, możesz tu znaleźć cenną tablicę, znacznie pomocną przy początkach w Caelumie.

(Moderowane przez Busil)

3 12 Kup udziały || Załóż klan
2013-12-15 15:55:57 przez Dashe

Gmach centralny

Image Hosted by ImageShack.us
, jak obydwa skrzydła, tak i gmach został dotknięty ręką czasu i popadł w podobną "ruinę". Wszystkie pomieszczenia pokryte zostały wszelkim zielskiem, gdzieniegdzie pojawiły się niewielkie pęknięcia, nie wspominając już o bajzlu, jaki można tam zastać. Powywracane, a jednocześnie poniszczone meble walają się na wszelkich kartach wyrwanych z ksiąg.

(Moderowane przez Busil)

6 96 Giełda nieruchomości
2013-08-23 22:43:31 przez Vey

Skrzydło Caelumian

Image Hosted by ImageShack.us
Już nie "nieużytkowane", lecz znacznie rozwinięte w kwestii zagospodarowania. Po wielkim przewrocie zostało ono przysposobione jako siedziba wszystkich Caelumian, gdzie każdy może odpocząć, rozwinąć swoją postać albo zakosztować zwyczajnego życia pośród swych pobratymców.

(Moderowane przez Busil)

3 289 Punkt Medyczny
2013-10-01 15:52:58 przez Vey

Zamkowe zbocze

Najwyższy szczyt w obecnym Caelumie, sięgający prawie tysiąca metrów wysokości. Jednocześnie mianem zamkowych zboczy określana jest sieć mniejszych od wspomnianego wzgórz, ulokowane niedaleko siebie. Owe terytorium znajduje się na północ od Dzikich Pól, co oznacza, że obecna stolica nie jest na obszarze, który kiedyś wchodził w ogóle w skład Caelum.
0 0  

Przedgnieździe

Forum Wątki Posty Ostatni post

Ostępy

Image Hosted by ImageShack.us
Czym dalej w las, tym więcej drzew. Nic dodać nic ująć. Terytorium te obejmuje ziemię usłaną tysiącem drzew, tworzących szereg mniejszych lasów i zagajników, oddzielonych jedynie niewielkimi prześwitami i wydeptanymi przez dzikie zwierzęta ścieżkami. Pomiędzy tymi zbiorowiskami znajdują się również liczne polany, gdzieniegdzie łąki - przeważnie na samym początku.

(Moderowane przez Busil)

7 547 Leśna Ścieżka
2013-11-01 23:41:05 przez Ali Baba

Puszcza

Image Hosted by ImageShack.us
Znacznie większe od ostępów terytorium po całości pokryte drzewami, przepełnione półmrokiem i nutką tajemniczości, lekko pokrapiane zgrozą. Jeszcze nikt się tutaj nie zapuścił, a przynajmniej o takowych przypadkach nikt jeszcze nie słyszał, więc nie można mieć pewności, co się kryje za chociażby jedną rośliną, bądź kamieniem. Szczególnie, że co jakiś czas słychać stamtąd mrożące krew w żyłach ryki.

(Moderowane przez Busil)

5 437 Puszcza
2013-12-21 18:06:23 przez Dares

Dzikie Pola

Image Hosted by ImageShack.us
Może i znacznie oddalone od całego obszaru niegdysiejszego Caelumu Dzikie Pola pozostały równie dzikie i tajemnicze, jak niegdyś. Całe te terytorium nie ma jednolitego wzoru, między innymi obok spokojnych i rozszumianych lasów znajdują się bagna, a wszelkie polany niekiedy są poprzecinane zapadliskami. Mimo wszystko znajduje się tu całe mnóstwo zwierzyny.
2 24 Przyczółek myśliwych.
2013-06-23 13:43:32 przez Daedalus

Morze

(Moderowane przez Busil)

5 32 Port
2013-08-29 17:16:47 przez Ali Baba

Informacje o forum

Statystyki forum
Wszyscy użytkownicy: 121
Wszystkie wątki: 344
Wszystkie posty: 4333
Informacje o użytkowniku
Ostatnio zarejestrowany: Lisciu
Najwięcej użytkowników (15) było 2013-07-26 13:05:56
Użytkownicy online: 0
Goście online: 1
Dzisiaj forum odwiedzili:
brak
Reklama Paweł Neścior. Portfolio webmastera PBF - Toplista gier PBF Terra Damnatae stat4u

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
teksty na pocisniecie kogos rysownik na tablet numer na koszulce haxball polski mechanik samochodowy leicester czy mięsakorak to wyrok