#1 2013-08-09 14:03:12

 Tsuki

Mieszkaniec

26526104
Zarejestrowany: 2013-04-16
Posty: 277
Punktów :   

Tsuki

Imię: Tsuki
Wiek: 19
Rasa: Człowiek
Profesja: Skrytobójca
Dukaty:10 dukatów
Umiejętności: Walka sztyletem (N) , Etykieta (N) , Medycyna (N)
Ekwipunek: Sztylet , Miecz , Luk
Siła: 5
Inteligencja: 7
Zręczność: 5
Wytrzymałość: 3
Reakcja: 5
Opis Postaci: Głęboko we mnie, bardzo głęboko... Drżę. Ale nie z zimna. Cieszę się, bo znów zabiłam! To takie przyjemne, przyjemne! A Ty, mój skarbie... Twoja krew jest taka słodka! Słodziutka! I czerwona. Czerwoniutka!  Barwi szkarłatem moją skórę rozpiętą na moim wychudzonym ciele. Chcę więcej, więcej...dlatego...  zabije Cię!
Wygląd: Tsuki często zmienia przebranie. Zwykle jednak podróżuje w męskim stroju. Wszyscy łatwo dają się jej nabrać, bo wygląda jak trzynastoletni , góra czternastoletni chłopiec. Jako kobieta naprawdę urocza. Tsuki jest drobna. Ma mały nosek, duże błękitne włosy i kręcone rude włosy. Często upina je w kok, lub rozpuszcza. Na szczęście, w tych czasach chłopcy też mają długie włosy. Wygląda na mniej lat niż ma w rzeczywistości, co często jej się przydaje. Jest  śliczna. Ma słodki głos, ale do perfekcji opanowała zmienianie go, by brzmieć bardziej chłopięco. Zwykle chodzi w starych i podartych ubraniach.
Charakter: Bezczelna. Wyrafinowana. Zimna.  Małomówna. Trudno do niej dotrzeć.  Nie ufa nikomu. Uwielbia zabijać. Sprawia jej to przyjemność. Nie znosi mężczyzn. Nie cierpi ich towarzystwa! Jedynie toleruje swojego przybranego brata. Ale nikomu więcej nie pozwala się do siebie zbliżyć. Bardzo ciągnie ją do kobiet, ponieważ jej matka zmarła gdy była mała. Razem ze swoją siostrą bliźniaczką  wychowywała się w domu pełnym mężczyzn. Ale zaczęła nienawidzić płeć przeciwną kiedy jej siostra została zgwałcona i zamordowana. Jest mściwa. Do tej pory szuka mordercy siostry. Dlatego została skrytobójcą. W głębi duszy to samotna i zraniona istotka, która ukrywa się pod maską  chłodu i bezczelności.

Do Caelum przybyła wraz ze swoją gildią, aby ochraniać pewną elfkę.

Offline

 

#2 2013-08-09 15:41:05

Busil

Moderator

1464447
Zarejestrowany: 2013-03-20
Posty: 344
Punktów :   

Re: Tsuki

Karta zaakceptowana

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gra-pokemon2.pun.pl www.dobramama.pun.pl www.bleachsoulzonepbf.pun.pl www.tspol.pun.pl www.fani-metin2.pun.pl