#16 2013-02-21 14:57:31

Zarroc

Mieszkaniec

8211873
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 55
Punktów :   

Re: Dębowy Zagajnik

Na miejsce przyleciał Zarroc. Zaczął bacznie przyglądać się całemu zajściu.
A więc ta elfka nimi dowodzi... hmm ciekawe- pomyślał Zarroc po czym skrycie wylądował na tyłach armii przeciwnika aby się narazie przyglądać.

Ostatnio edytowany przez Zarroc (2013-02-21 14:59:11)


Na pierwszy rzut oka Fricai nie różnią sie niczym od zwykłych ludzi, ale gdy tylko zapragną potrafią zamienić się w zwierzę odzwierciedlające ich charakter. Jak zyskali te umiejętność? Fricai był kiedys zwykłym rodem ludzi ale za to że sprzeciwiali się wpędzenia ich do Caelumu, elfy zamieniły ich w zwierzęta. Lecz, niedawno udało im się nad tym zapanować i mogą przebierać ludzką jak i zwierzęcą forme kiedy tylko zechcą. Od tamtej pory Fricai postanowili zemścić się na mieszkańcach ziemii Caelum za kare która ich dotkneła.


~Ci którzy rezygnują z Wolności w imię bezpieczeństwa, nie zasługują na żadne z nich.

Offline

 

#17 2013-02-21 15:05:23

 Dares

Administrator

status dares-m@aqq.eu
13763440
Zarejestrowany: 2013-01-28
Posty: 682
Punktów :   

Re: Dębowy Zagajnik

Plan jak najbardziej wypalił. Przekomiczny był to widok, kiedy wszelkie pokraki i mutanty bezradnie ślizgały się po zamarzniętej wodzie. Przez ten czas spora liczba jednostek wroga została zestrzelona przez łuczników. Jednak magowie nie mieli już więcej siły. Każdy z nich padł na ziemię poważnie zmęczony. Kiedy lód zniknął przeciwnicy ruszyli przed siebie, na was. Wtem bez rozkazu wszelcy piechurzy, zbrojni i jeźdźcy stawili im czoła. Nie trwało to długo, kiedy jednostki ciemności zaczęły uciekać. Były już poważnie osłabione. Straciły 1/2 swojej całkowitej siły, jednocześnie zabijając tylko kilku z Caelumiańczyków.

Dębowy Zagajnik odbity.

Offline

 

#18 2013-02-21 15:32:03

 Airi

Mieszkaniec

33682749
Zarejestrowany: 2013-02-06
Posty: 233
Punktów :   

Re: Dębowy Zagajnik

Pierwsze co zrobiła to podejście do magów i podziękowanie im za to co zrobili. Bez nich nie wygraliby. Jej pierwsze starcie, dowodzenie innymi, a wygrała. Rozpierało ją szczęście z tej wygranej, jednak wciąż nie była pewna co do walki za Caelum. Chciała teraz iść, iść jak najdalej od tych wszystkich żołnierzy... I po gratulowaniu wszytkim tak zrobiła. Wymknęła się gdy byli zajęci zbieraniem rannych i ruszyła w głąb Zagajnika.

Offline

 

#19 2013-02-21 15:40:09

Zarroc

Mieszkaniec

8211873
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 55
Punktów :   

Re: Dębowy Zagajnik

Zarroc gdy zobaczył tylko ze elfka wymyka się sama natychmiast poleciał za nią. Gdy już się do niej zbliżył wylądował i zamienił się w czlowieka.
-Witaj Elfko. Świetnie dowodziłaś.- zaśmiał się Zarroc.
-Ale to na nic, Caelum i tak upadnie.


Na pierwszy rzut oka Fricai nie różnią sie niczym od zwykłych ludzi, ale gdy tylko zapragną potrafią zamienić się w zwierzę odzwierciedlające ich charakter. Jak zyskali te umiejętność? Fricai był kiedys zwykłym rodem ludzi ale za to że sprzeciwiali się wpędzenia ich do Caelumu, elfy zamieniły ich w zwierzęta. Lecz, niedawno udało im się nad tym zapanować i mogą przebierać ludzką jak i zwierzęcą forme kiedy tylko zechcą. Od tamtej pory Fricai postanowili zemścić się na mieszkańcach ziemii Caelum za kare która ich dotkneła.


~Ci którzy rezygnują z Wolności w imię bezpieczeństwa, nie zasługują na żadne z nich.

Offline

 

#20 2013-02-21 15:53:16

 Airi

Mieszkaniec

33682749
Zarejestrowany: 2013-02-06
Posty: 233
Punktów :   

Re: Dębowy Zagajnik

Znowu odskoczyła jak przy pierwszym razie gdy się tak pojawił. Niespodziewała die go tutaj.
- Witaj Zarrocu. Czy mógłbyś przestać tak nadlatywać znikąd? - uśmiechnęła się jak zazwyczaj - Bardzo możliwe, że upadnie... Nie ma sensu o nie walczyć. Gdyby te stwory miały dowódzce nie wygralibyśmy tego starcia.
A co z tobą? Dołączyłeś do nich, prawda?

Rozmawiała z wrogiem... Niezbyt dobrze. Jednak ciągle zastanawiała się czy zaprzestać walkę po stronie Caelum.

Offline

 

#21 2013-02-21 16:05:15

Zarroc

Mieszkaniec

8211873
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 55
Punktów :   

Re: Dębowy Zagajnik

-Zgadza się dołączyłem i pokonałem oddział elfki która ci towarzyszyła przy naszym ostatnim spotkaniu. Co zabawne sam ją trochę poharatałem i nie straciłem nikogo z mojego oddziału.- Zaśmiał się Zarroc. Ale słowa elfki trochę go zdziwiły i zachęciły do pewnej rzeczy.
-Skoro upadnie to po co stoisz po stronie Caelum. Przyłącz się do mnie. Razem przejmiemy Caelum! - Na twarzy Zarroca była śmiertelna powaga ale myślał co odpowie mu elfka.

Ostatnio edytowany przez Zarroc (2013-02-21 16:05:55)


Na pierwszy rzut oka Fricai nie różnią sie niczym od zwykłych ludzi, ale gdy tylko zapragną potrafią zamienić się w zwierzę odzwierciedlające ich charakter. Jak zyskali te umiejętność? Fricai był kiedys zwykłym rodem ludzi ale za to że sprzeciwiali się wpędzenia ich do Caelumu, elfy zamieniły ich w zwierzęta. Lecz, niedawno udało im się nad tym zapanować i mogą przebierać ludzką jak i zwierzęcą forme kiedy tylko zechcą. Od tamtej pory Fricai postanowili zemścić się na mieszkańcach ziemii Caelum za kare która ich dotkneła.


~Ci którzy rezygnują z Wolności w imię bezpieczeństwa, nie zasługują na żadne z nich.

Offline

 

#22 2013-02-21 16:14:36

 Airi

Mieszkaniec

33682749
Zarejestrowany: 2013-02-06
Posty: 233
Punktów :   

Re: Dębowy Zagajnik

- Te stwory mnie obrzydzają i przerażają- zaśmiała się z szerokim uśmiechem na twarzy- Jednak w zachowaniu nie różnią się od niektórych mieszkańców Caelum. Twoja propozycja jest zachęcająca, jednak jeśli naprawdę chcesz mieć mnie po swojej stronie musisz mieć naprawdę dobre argumenty.

Offline

 

#23 2013-02-21 16:42:22

Zarroc

Mieszkaniec

8211873
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 55
Punktów :   

Re: Dębowy Zagajnik

-No cóż trochę mnie śmieszy to bo raczej to ja wyciągam pomocną dłoń w twoją stronę. Ale zależy mi na tym więc zgoda.Hmm od czego by tu zacząć. Myślę że posiadanie towarzysza w tej podróży jest dość dobrą rzeczą. Ale głównym argumentem jest chyba jednak to co możesz zyskać czyli władzę, siłę i bezpieczeństwo. Jestem o krok od przejęcia Caelum a gdy to zrobię mogę zapewnić ci to wszystko.- Zarroc miał nadzieję że te argumenty wystarczą aby przekonać elfke. Gotów był jednak kontynuować przekonywanie jej.


Na pierwszy rzut oka Fricai nie różnią sie niczym od zwykłych ludzi, ale gdy tylko zapragną potrafią zamienić się w zwierzę odzwierciedlające ich charakter. Jak zyskali te umiejętność? Fricai był kiedys zwykłym rodem ludzi ale za to że sprzeciwiali się wpędzenia ich do Caelumu, elfy zamieniły ich w zwierzęta. Lecz, niedawno udało im się nad tym zapanować i mogą przebierać ludzką jak i zwierzęcą forme kiedy tylko zechcą. Od tamtej pory Fricai postanowili zemścić się na mieszkańcach ziemii Caelum za kare która ich dotkneła.


~Ci którzy rezygnują z Wolności w imię bezpieczeństwa, nie zasługują na żadne z nich.

Offline

 

#24 2013-02-21 17:04:13

 Airi

Mieszkaniec

33682749
Zarejestrowany: 2013-02-06
Posty: 233
Punktów :   

Re: Dębowy Zagajnik

- Zawsze mogę uciec do swoich rodzinnych stron, nie uważasz? A ty równie dobrze mógłbyś mnie teraz zabić.
Niepowinnam... Patrzyła na niego swoimi piwnymi oczami ciągle rozmyślając. Gdyby do niego dołączyła mogłby to być jej największy błąd w życiu. Walczenie u boku tych stworów...
Ale przecież każdy popełnia błędy.
- Zgoda- powiedziała po chwili. - Dołącze do was.

Ostatnio edytowany przez Airi (2013-02-21 17:07:15)

Offline

 

#25 2013-02-21 18:01:10

Zarroc

Mieszkaniec

8211873
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 55
Punktów :   

Re: Dębowy Zagajnik

-Nie do was, a do mnie. - Poprawił ją i uśmiechnął się.
-Wykorzystuje te stwory aby zdobyć Caelum. W końcu są tylko bezmyślnymi bestiami które wykonują rozkazy. Idealnym przykładem jest twoje zwycięstwo. Gdy nie ma kto nimi rządzić nie radzą sobie. Co nie zmienia faktu że cieszę się że do mnie dołaczyłaś. A jak myślisz co powinniśmy teraz zrobić?- Ciekawiło go czy Airi jest w stanie myśleć w "zły" sposób.


Na pierwszy rzut oka Fricai nie różnią sie niczym od zwykłych ludzi, ale gdy tylko zapragną potrafią zamienić się w zwierzę odzwierciedlające ich charakter. Jak zyskali te umiejętność? Fricai był kiedys zwykłym rodem ludzi ale za to że sprzeciwiali się wpędzenia ich do Caelumu, elfy zamieniły ich w zwierzęta. Lecz, niedawno udało im się nad tym zapanować i mogą przebierać ludzką jak i zwierzęcą forme kiedy tylko zechcą. Od tamtej pory Fricai postanowili zemścić się na mieszkańcach ziemii Caelum za kare która ich dotkneła.


~Ci którzy rezygnują z Wolności w imię bezpieczeństwa, nie zasługują na żadne z nich.

Offline

 

#26 2013-02-21 18:48:08

 Airi

Mieszkaniec

33682749
Zarejestrowany: 2013-02-06
Posty: 233
Punktów :   

Re: Dębowy Zagajnik

Uśmiechnęła się lekko do niego.
- Możemy wspomóc inne oddziały, niewiadomo jak sobie radzą. Czy zwyciężają, czy nie- odczekała chwilę po czym znowu zaczęła mówić. - Albo... Mogę wrócić tam do nich. Będę mogła obserwować co robią, a może nawet dadzą mi dowodzić w kolejnej bitwie... Cóż, możliwości jest sporo.

Offline

 

#27 2013-02-21 19:24:31

Zarroc

Mieszkaniec

8211873
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 55
Punktów :   

Re: Dębowy Zagajnik

-2 opcja raczej nie jest najlepszym wyjsciem. To jest zbyt niebiezpieczne. Mogli by sie dowiedziec ze przeszlas na moja strone a wtedy bylo by z toba zle. - Usmiechnal sie do niej. Teraz gdy juz przeszla na jego strone nie chcial ryzykowac jej zycia.
- Ale 1 opcja jest dobra. Tyle ze najpierw musimy wrocic do jeziora zapomnienia po moj oddzial. Hm szkoda ze nie masz skrzydel. Podroz przebiegla by szybciej. -Zasmial sie Zarroc po czym ruszyl w strone Jeziora Zapomnienia.

Ostatnio edytowany przez Zarroc (2013-02-21 19:25:16)


Na pierwszy rzut oka Fricai nie różnią sie niczym od zwykłych ludzi, ale gdy tylko zapragną potrafią zamienić się w zwierzę odzwierciedlające ich charakter. Jak zyskali te umiejętność? Fricai był kiedys zwykłym rodem ludzi ale za to że sprzeciwiali się wpędzenia ich do Caelumu, elfy zamieniły ich w zwierzęta. Lecz, niedawno udało im się nad tym zapanować i mogą przebierać ludzką jak i zwierzęcą forme kiedy tylko zechcą. Od tamtej pory Fricai postanowili zemścić się na mieszkańcach ziemii Caelum za kare która ich dotkneła.


~Ci którzy rezygnują z Wolności w imię bezpieczeństwa, nie zasługują na żadne z nich.

Offline

 

#28 2013-02-21 19:48:53

 Airi

Mieszkaniec

33682749
Zarejestrowany: 2013-02-06
Posty: 233
Punktów :   

Re: Dębowy Zagajnik

- To jest wojna, w każdej chwili narażam się na niebezpieczeństwo, ale jak chcesz, ty tu dowodzisz... Chociaż to by naprawdę mogło przesunąć szalę na naszą stronę gdyby dobrze to rozplanować - ruszyła za nim w kierunku Jeziora Zapomnienia- Tylko musimy za wszelką cenę wygrać tę wojnę, będę naprawdę zła jeśli Caelum nas pokona...

Offline

 

#29 2013-03-04 00:13:49

 Ali Baba

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2013-02-15
Posty: 240
Punktów :   

Re: Dębowy Zagajnik

Powoli ale równym krokiem Ali Baba i Eaz przychodzą do pięknego drzewostanu. Idą w głąb i mniej więcej w środku zagajnika Ali ściąga z Eaza rząd, wdrapuje się na drzewo i tam odpoczywa. Opiera się o konar, siodło wsadza pod plecy, kładzie ręce na brzuchu i drzymie, kiedy koń pałaszuje się znikomą trawą i nielicznymi ziołami.


Karta Postaci
Rozpoczął się właśnie początek końca...

~Ali Baba odeszła~

Offline

 

#30 2013-03-04 18:41:27

 Fraghul

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2013-03-01
Posty: 159
Punktów :   

Re: Dębowy Zagajnik

Fraghul przychodzi do Zagajnika wraz z Deferdusem.
-Muszę ci coś powiedzieć Deferdusie, Zarrock potrafi się przemieniać w ptaka. Czarnego jastrzębia.-Fraghul mówi szybko.-Musisz to także uwzględnić kiedy będziesz komunikować się z drzewami.
Po tym staje na boku i patrzy czy ktoś ich nie śledzi...


Rasa: Smok
Wiek: 500
Cel: Zniewolenie innych ras
Charakter: Inteligentny, knujący, charyzmatyczny, niehonorowy, lekko sadystyczny, cechuja go wyjątkowa rządza władzy, pomimo wszystko troszczy się bardzo o najbliższych przyjaciół, rodzinę a także o poddanych jeśli są przydatni...
Wygląd: Olbrzymia kreatura z długą szyją i zwinnym, gładkim uzębionym pyskiem. Wielke rozciągłe skrzydła, czarne łuski
"Wszystkie istoty łączy na świecie łączy jedno uczucie, strach. Niektórzy próbują go zniszczyć, niektórzy próbują go pokonać, a niektórzy wykorzystują go do własnych celów."
-Fraghul
"Lubie świat jakim jest dzisiaj, nie lubie tylko że nie jest u moich stóp."
-Fraghul
Czasami mogę napisać krótszy post, głównie dlatego że moja postać nie jest zbyt mobilna i zdarzają jej się głównie dialogi przy których reakcje czasami się kończą.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumrp.pun.pl www.team-carpselectioner.pun.pl www.sex-and-the-city-rpg.pun.pl www.wrestlingames.pun.pl www.djronnie.pun.pl