#1 2013-02-27 21:08:27

Aodhamair

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2013-02-06
Posty: 28
Punktów :   

Aodhamair

Imię: Aodhamair
Wiek: 24 wiosny
Rasa: fricai
Profesja: najemnik
Dukaty: 10 dukatów
Umiejętności:
- walka sztyletami (N),
- akrobatyka (N),
- polowanie (N).
Ekwipunek:
- sztylet,
- sztylet,
- lina.
Siła: 4
Inteligencja: 2
Wytrzymałość: 5
Reakcja: 9
Opis Postaci:
Średniego wzrostu, smukła kobieta o ładnie zarysowanej talii. Mimo raczej drobnej budowy - mięśnie na jej ciele są dość wyraźnie zarysowane. Szczupła twarz, nad całkiem wyraźnymi kośćmi policzkowymi kryje duże, nieco skośne oczy koloru ciepłej czekolady. Ciemną źrenicę bursztynowym szalem oplata cienka, złocista obwódka. Kasztanowe włosy opadają na ramiona w kilkunastu ciasno, misternie splecionych od samego czubka głowy strąkach, obwiązanych wstążką. Jej szyję szpeci cienka blizna, niczym po zaplanowanym cięciu noża, plecy zaś są poznaczone kilkoma innymi śladami chłosty, cięć i zadrapań. Łydkę, biodro i skrawek brzucha zdobią czerwone tatuaże.

Jest osobą bardzo skrytą. Niczym typowy samotnik - chadza własnymi drogami i nie toleruje narzuconych rozkazów. Bardzo zazdrośnie strzeże własnej prywatności, a także niezależności. Jest do bólu pragmatyczna, a swoje czysto matematyczne podejście do życia neguje jedynie w dwóch sytuacjach: kiedy w grę wchodzi specyficznie przez nią pojęty honor lub lojalność.

Ostatnio edytowany przez Aodhamair (2013-07-22 12:52:34)


http://img541.imageshack.us/img541/8744/n3y.png
Goście, jestem jak ogień, jestem jak deszcz,
Bywasz mym wrogiem, jeżeli chcę.

Komplet by me, art by SteveArgyle

Offline

 

#2 2013-02-28 15:47:51

 Dares

Administrator

status dares-m@aqq.eu
13763440
Zarejestrowany: 2013-01-28
Posty: 682
Punktów :   

Re: Aodhamair

Karta Postaci Zaakceptowana, życzę miłej gry

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.acemu.pun.pl www.progta.pun.pl www.eps2011.pun.pl www.wol.pun.pl www.java.pun.pl