#1 2013-02-10 11:00:34

 Dares

Administrator

status dares-m@aqq.eu
13763440
Zarejestrowany: 2013-01-28
Posty: 682
Punktów :   

(Sesja) Wywołany pożar

Jak każdemu wiadomo niedawno doszło do pożaru dębowego zagajnika i pożar ugaszono dopiero przed chwilą. Akcja ta pochłonęła mnóstwo mnóstwo czasu i wysiłku, a straty materialne są przeliczane bez końca. Zdenerwowani ludzie pragną jak najszybciej dowiedzieć się, kto był organizatorem tej "atrakcji" i kto powinien za to ponieść odpowiedzialność. W tym celu potrzebna jest jednak osoba, która przeprowadzi śledztwo i ostatecznie wskaże osobę, która zawiniła.

(Sesja skierowana do 1 osoby, posty przynajmniej 5 linijek.
Wynagrodzenie: 20-50 dukatów)

Offline

 

#2 2013-02-10 11:08:52

 Nazael

Mieszkaniec

46454502
Zarejestrowany: 2013-02-06
Posty: 218
Punktów :   
WWW

Re: (Sesja) Wywołany pożar

Bliter dopiero po ugaszeniu pożaru ujrzał, że płonęły również okoliczne drzewa, lecz tłum zdążył ugasić je również po przyjrzeniu się zgliszczom budynku przeraził się żadne wewnątrz budynku nie przeżył nikt przerażony Bliter widział zwęglone ciała ludzi oraz zwierząt i rozpaczał, że nie mógł nic na to poradzić ogarnięty szałem zemsty oświadczył ludziom, że odnajdzie tego, kto to uczynił i wyruszy w niebezpieczną podróż...


Moja KP

Serwer haxball ZAPRASZAM  hasło: ziemiacaelum

Offline

 

#3 2013-02-10 12:01:39

 Dares

Administrator

status dares-m@aqq.eu
13763440
Zarejestrowany: 2013-01-28
Posty: 682
Punktów :   

Re: (Sesja) Wywołany pożar

Najcięższe do odpowiedzi pytanie brzmiało: "Gdzie zacząć?". Przecież jest całe mnóstwo możliwości. Tereny rolnicze to olbrzymie terytorium, a poza tym możliwe, że jakiekolwiek ślady będzie można znaleźć w zupełnie innym miejscu, chociażby w Smoczej Puszczy, lub w Domus est Civium - w Domie Obywateli. To co wybierze uczestnik tej sesji może mieć swoje skutki w przyszłości. Ważne, żeby wybrał mądrze i przemyślał swoją decyzję.

Offline

 

#4 2013-02-11 14:29:08

 Nazael

Mieszkaniec

46454502
Zarejestrowany: 2013-02-06
Posty: 218
Punktów :   
WWW

Re: (Sesja) Wywołany pożar

Bliter po chwili przemyślenia postanowił rozejrzeć się w gospodzie i tam właśnie teraz się uda droga nie należała do najtrudniejszych ani najdłuższych w czasie podróży Bliter cały czas myślał, kto mógłby zrobić coś tak strasznego bezbronnym chłopom i zwierzętom oraz z jakiego powodu. Po około 10 minutach drogi zaczęła się rysować gospoda po kolejnych 5 minutach bohater stanął przed drzwiami z zamiarem wejścia.


Moja KP

Serwer haxball ZAPRASZAM  hasło: ziemiacaelum

Offline

 

#5 2013-02-11 14:36:09

 Dares

Administrator

status dares-m@aqq.eu
13763440
Zarejestrowany: 2013-01-28
Posty: 682
Punktów :   

Re: (Sesja) Wywołany pożar

Drzwi od gospody były lekko pobrudzone czymś czarnym, być może sadzą, lecz to nie musi to konkretnie dowodzić, że podpalacz mógł się tu schować. Tak, czy tak warto to sprawdzić. Drzwi były lekko uchylone, wobec czego wystarczyło z niewielką siłą je pchnąć, aby ukazały wnętrze gospody. Zaskakująco było tu tylko kilka osób, a konkretnie kilku chłopów.

(Akcja przenosi się do tego miejsca -> Gospoda)

Offline

 

#6 2013-02-12 16:58:14

 Nazael

Mieszkaniec

46454502
Zarejestrowany: 2013-02-06
Posty: 218
Punktów :   
WWW

Re: (Sesja) Wywołany pożar

Gdy tylko wyszedłem z Gospody mężczyzna szedł prosto krętą ścieżką ruszyłem za, nim co chwila się chowając za krzakami oraz drzewami, ponieważ mężczyzna bacznie się rozglądał a ja nie chciałem, żeby moje wysiłki spełzły na niczym myśląc cały czas, że to może być ten mężczyzna, który wywołał pożar zagajnika miałem ochotę napaść na niego, lecz wiedziałem, że to nie jest takie proste, więc szedłem za, nim w nieznane...


Moja KP

Serwer haxball ZAPRASZAM  hasło: ziemiacaelum

Offline

 

#7 2013-02-12 17:14:21

 Dares

Administrator

status dares-m@aqq.eu
13763440
Zarejestrowany: 2013-01-28
Posty: 682
Punktów :   

Re: (Sesja) Wywołany pożar

Mężczyzna zaciągnął cię na skraj jakiegoś lasu, po czym do niego dołączył się jakiś kolejny i zaczęli rozmowę. Mówili dość głośno, wystarczająco abyś ty mógł całą konwersację usłyszeć.
- Spierdoliłeś całą sprawę.
- Prawie się udało...
- Mnie to nie obchodzi. Miałeś zadanie do wykonania i je spierdoliłeś.
- Po prostu za szybko przyszli gasić.
Wtem z pomiędzy drzew dało się usłyszeć kobiecy krzyk.

Offline

 

#8 2013-02-12 17:31:34

 Nazael

Mieszkaniec

46454502
Zarejestrowany: 2013-02-06
Posty: 218
Punktów :   
WWW

Re: (Sesja) Wywołany pożar

Postanawiam poczekać na dalszy rozwój sytuacji, ale ten kobiecy krzyk nie daje mi spokoju rozbrzmiewa w mojej głowię jak melodia czy ktoś chcę ją skrzywdzić? Tego nie wiem. Czuję ogromny strach aby mnie nie zobaczyli, ponieważ może być ich więcej. Myślę tylko o jednym, aby tylko nie drgnąć!


Moja KP

Serwer haxball ZAPRASZAM  hasło: ziemiacaelum

Offline

 

#9 2013-02-12 17:36:08

 Dares

Administrator

status dares-m@aqq.eu
13763440
Zarejestrowany: 2013-01-28
Posty: 682
Punktów :   

Re: (Sesja) Wywołany pożar

Jakby nigdy nic, spomiędzy drzew wyszło kilku zbrojnych, którzy widocznie słyszeli całą rozmowę i po kilku wymienionych ciosach powalili przestępców. Krzyk pochodził od pewnej elfki, nad którą obecnie pochylało się kilku z nich. Cel został osiągnięty - podpalacze schwytani.
Nagle zauważyłeś obok siebie sakiewkę, którą widocznie jeden ze sprawców pożaru musiał zgubić, a jej zawartość wynosiła 28 dukatów. W zamian za udaną sesję możesz je sobie zatrzymać.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoduel.pun.pl www.7b2009.pun.pl www.pokemon-battle-revolution.pun.pl www.caz.pun.pl www.exilecreeps.pun.pl