#1 2013-06-22 13:29:13

Kylar Stern

Moderator

19483948
Zarejestrowany: 2013-06-14
Posty: 305
Punktów :   

Przyczółek myśliwych.

Podczas długiej wędrówki Baldur dotarł do krainy zwanej Dzikimi Polami. Spojrzał na polane przy samej granicy. Wydawała mu się idealna do stworzenia przyczułku myśliwych. Powziął taki zamiar gdy zobaczył obfitość zwierzyny w tej krainie. Byłby to istny raj dla myśliwych i ciągłe żrodło pożywienia. Wziął do ręki przywiezioną ze sobą siekiere i ściął kilka pobliskich drzew. Zaczął wznosić prowizoryczny szałas. Gdy szkielet już powstał wyłożył wnętrze słomą, to samo zrobił z dachem. Spojrzał na nędznie wyglądający budyneczek.
- Cóż... Chwilowo musi starczyć. Gdy zbiorą się myśliwi będzie można tu stworzyć fort.

Zasady polowania napisał:

- Polowania odbywają się tylko i wyłącznie na Dzikich Polach, krainie sąsiadującej z Caelumem.
- Przed zgłoszeniem się do cechu należy najpierw zakończyć wszelkie czynności w Caelumie.
- Gdy już dostaniemy się do Dzikich Pól, powinniśmy skierować się do Gildii Myśliwych po odpowiedni ekwipunek. Jeśli już go posiadamy wystarczy założy wątek z "Polowanie nick" w temacie i opisać swoje przygotowania, po czym należy czekać na odpowiedź MG.
- Od każdej zabitej bestii gracz może sobie dopisać:
* Trofeum (przeważnie głowa, lub łapa),
* Skórę zwierzęcia,
* Mięso zwierzęcia,
- Wszystkie zdobycze gracz może sprzedać, albo zachować dla siebie (jak kto woli).


Karta postaci
Artill Cahir - to moje drugie imię. Zabójca musi dbać o anonimowość.

Offline

 

#2 2013-06-22 22:19:19

 Daedalus

Mieszkaniec

Skąd: masz takie coś?!
Zarejestrowany: 2013-06-15
Posty: 22
Punktów :   

Re: Przyczółek myśliwych.

Daedalus wychodząc z gniazda postanowił zebrać trochę pożywienia. Szukał pewien czas odpowiedniego miejsca gdzie roi się od zwierzyny, aż w końcu dotarł na Dzikie Pola. Wędrując dalej zauważył postać wojownika stojącego obok prowizorycznego szałasu. Elf rozejrzał się wokół i pomyślał: Fakt, jest trochę zwierzyny, ciekawe co to za namiocik człowieczek wybudował. Podszedł bliżej i zapytał Baldura: - Cóż to za szałas? Skoro zwierzyny tutaj nie brakuje, to pewnie musi być tymczasowe obozowisko prawda? Zapytał rozglądając się jednocześnie.

Offline

 

#3 2013-06-22 22:28:27

Kylar Stern

Moderator

19483948
Zarejestrowany: 2013-06-14
Posty: 305
Punktów :   

Re: Przyczółek myśliwych.

Oderwał się od rozmyślań na temat swojego epickiego szałasu dumnie stojącego na polanie. Rzucał jakby wyzwanie wszystkim dzikim plemieniom zamieszkujących te lasy. Wręcz krzyczał: Przyjdźcie! Walczcie! Ja sie nie opre! Jestem niczym skała powstrzymam każdą fale atakujących. Usłyszał głos. 
- Tak elfie. To tymczasowe schronienie. Jeśli masz siły i chęci możemy zamienić ten szałas w istny fort. - Rzekł z dumą w głosie. - To ja wzniosłem ten bastion ludzkości!

Ostatnio edytowany przez Nightmare (2013-06-22 22:32:46)


Karta postaci
Artill Cahir - to moje drugie imię. Zabójca musi dbać o anonimowość.

Offline

 

#4 2013-06-22 22:38:29

 Daedalus

Mieszkaniec

Skąd: masz takie coś?!
Zarejestrowany: 2013-06-15
Posty: 22
Punktów :   

Re: Przyczółek myśliwych.

Spojrzał na niego z lekkim osłupieniem po czym rzekł: - Spokojnie, trzymaj wodze fantazji. Trzeba naprawdę sporo pracy aby to miejsce przekształcić w fort myśliwych. Spojrzał raz jeszcze i rzekł znów: - Lepszym miejscem było by gdzieś to przy lesie urządzić, ale patrząc na aktualną sytuację, to polana nie jest taka zła. Lecz do lasu i tak będzie trzeba się udać po drewno... ehh. Spojrzał w oddali na zwierzęta hasające się po polanie i  przemówił po raz kolejny: - Polować to coś polujesz? Bo żywność nam się przyda, a potrzebny mi ktoś narwany. . Spojrzał na Baldura i czekał na odpowiedź.

Offline

 

#5 2013-06-22 22:45:27

Kylar Stern

Moderator

19483948
Zarejestrowany: 2013-06-14
Posty: 305
Punktów :   

Re: Przyczółek myśliwych.

- Nie poluje elfie. Nie bawią mnie takie podchody. Daj mi przeciwnika, który uczciwie dotrzyma mi pola. - Po chwili dodał. - W czym trzeba Ci pomóc elfie?


Karta postaci
Artill Cahir - to moje drugie imię. Zabójca musi dbać o anonimowość.

Offline

 

#6 2013-06-22 22:52:56

 Daedalus

Mieszkaniec

Skąd: masz takie coś?!
Zarejestrowany: 2013-06-15
Posty: 22
Punktów :   

Re: Przyczółek myśliwych.

- Ty zawszę wszystko sam robisz? Spojrzał na wojownika z lekkim zdziwieniem. Dodał po chwili: - Przecież to logiczne, jeżeli dwie osoby wykonują tą samą pracę to uzyskiwany zysk jest dwa razy szybszy i większy. Po czym odwrócił się i spojrzał na bezbronne zwierzęta.

Offline

 

#7 2013-06-22 23:17:35

Kylar Stern

Moderator

19483948
Zarejestrowany: 2013-06-14
Posty: 305
Punktów :   

Re: Przyczółek myśliwych.

- Chwyć swój łuk i upoluj coś a ja zadbam o to żeby żaden zbłąkany tubylec nie rozpłatał ci czaszki. Umowa stoi? - Na poparcie swych słów chwycił miecz i zakręcił nim w powietrzu tworząc fantazyjne wzory.


Karta postaci
Artill Cahir - to moje drugie imię. Zabójca musi dbać o anonimowość.

Offline

 

#8 2013-06-23 12:18:46

 Daedalus

Mieszkaniec

Skąd: masz takie coś?!
Zarejestrowany: 2013-06-15
Posty: 22
Punktów :   

Re: Przyczółek myśliwych.

Daedalus chwycił swój łuk i powędrował w stronę pobliskiego stada saren. Namierzył zwierze, przygotował strzałę, naciągnął cięciwę łuku i czekał cierpliwie na odpowiedni moment. Gdy taki nastał puścił strzałę, która powędrowała w stronę celu. Zaraz po czym szybko przygotował drugą i strzelił w kolejne zwierze. Po czym powiedział: - Może coś będzie do zjedzenia...

Offline

 

#9 2013-06-23 12:33:51

 Dares

Administrator

status dares-m@aqq.eu
13763440
Zarejestrowany: 2013-01-28
Posty: 682
Punktów :   

Re: Przyczółek myśliwych.

Zwierzę dopiero po chwili się zorientowało, że ktoś się mu przypatruje. Usłyszawszy świst strzały zerwało się na równe nogi i próbowało ruszyć najszybciej, jak tylko będzie w stanie, lecz było już za późno. Pocisk błyskawicznie wbił się w szyję sarny, a ta upadła dusząc się i farbując trawę na kolor krwistoczerwony.
Następna strzała nie przyniosła takiego efektu, jakby się spodziewano. Stado momentalnie czmychnęło zostawiając zdychającego jednego z jego członków oraz 2 strzałę wbitą w ziemię.

Offline

 

#10 2013-06-23 13:43:32

 Daedalus

Mieszkaniec

Skąd: masz takie coś?!
Zarejestrowany: 2013-06-15
Posty: 22
Punktów :   

Re: Przyczółek myśliwych.

Elf podszedł do zwierzyny a następnie złapał ja za nogi i zaniósł do szałasu myśliwych. Gdy dotarł do namiotu zaczął obcierać zwierzę ze skóry i ładować tylko najlepsze mięso, takie które będzie w stanie zjeść każdy towarzysz broni. Gdy skończył powiedział do Baldura: - Wracam do Gniazda. Na początek to musi starczyć. Po czym zrobił tak jak powiedział.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.piersciec.pun.pl www.pzd.pun.pl www.eti.pun.pl www.parafiagniewu.pun.pl www.managerpbf.pun.pl