#61 2013-08-24 17:39:56

Busil

Moderator

1464447
Zarejestrowany: 2013-03-20
Posty: 344
Punktów :   

Re: [Sesja] Zlecenie uprowadzenia

Nie ma się co bać. Strażnicy spojrzeli na ciebie łagodniejszym wzrokiem.
- Wejdź do środka. - powiedział jeden. Gdy ty wchodziłeś, on podszedł do mężczyzny, który wyglądał na lidera tej operacji.
Wewnątrz, zobaczyłeś księcia Antona. Siedział, trzymając ręke na głowie, był rozdrażniony. Słyszałeś, jak pewien strażnik kończył czytać list.
- ...jeżeli nie dostarczysz naszemu człowiekowi sto tysięcy dukatów wieczorem pod kościołem, syn zginie. Powodzenia, mości książe.
Takie były warunki zamachowców, nie usłyszałeś wiele, lecz większość istotnych informacji. Książe popatrzył się na ciebie i gdy zobaczył dziecko, podskoczył. Jednak, gdy tylko podszedł, uspokoił się.
- To nie mój syn. - zaczął zasmucony - Mój syn jest w tym wieku, ale to nie on.

Offline

 

#62 2013-08-24 18:00:16

Aoi

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2013-08-17
Posty: 34
Punktów :   

Re: [Sesja] Zlecenie uprowadzenia

Kiedy zobaczyłem zrozpaczonego księcia aż zrobiło mi się głupio... Ja bym przynajmniej nie wybił jego rodziny. Hej... Nie przytachałem tutaj tego dziecka po to żebyś sprawdził czy to twój syn... Posłuchaj. Powiedziałem spokojnie. Potrzebuję sporo Twojej straży. Wiem gdzie ukrywają Twojego syna, a ten dzieciak tutaj to nasza karta atutowa! TO jest syn tego który zlecił uprowadzić TWOJEGO syna. Wytłumaczyłem mu. A więc proszę chodź ze mną, i z całą twoją strażą a odbijemy Twojego syna. Zaproponowałem. Jeżeli zgodzi się to ruszam do cegielni ze strażnikami. Idę na przodzie niosąc na rękach nadal nieprzytomnego syna mojego dawnego zleceniodawcy.

Offline

 

#63 2013-08-24 22:01:52

Busil

Moderator

1464447
Zarejestrowany: 2013-03-20
Posty: 344
Punktów :   

Re: [Sesja] Zlecenie uprowadzenia

- To zbyt ryzykowne. - powiedział szybko, gdy tylko skończyłeś mówić - Powiem szczerze, nie podoba mi się taki układ, to nie trafia w moje zasady moralne. Ale ostatecznie... Dobrze. Plan jest taki.
Odczekał chwilę i nagle wszyscy strażnicy pojawili się w środku. Słychać było kilka okrzyków, jakby ci za drzwiami reagowali na zamiar omówienia planu jak na hasło i wezwali innych.
- Nie zamierzam zmarnować takiej sytuacji. Gdy skończymy, ten klan będzie martwy. Ich lider to groźne ścierwo, jednak w tej sytuacji mamy szanse na reakcję. Hmm... - dał sobie pomyśleć jeszcze chwilę i popatrzył na ciebie - Po pierwsze - ty. Będziesz pośrednikiem. Idziesz spotkać się z mężczyzną, mającym odebrać pieniądze. Mówisz mu, kogo mamy. Niestety, muszę przyznać, że znam go, a jego ojciec to bliski mnie przyjaciel. Mówisz tyle, że mamy Hexa. Hexa syna Artura. To powinno mu wystarczeć. My idziemy potem dalej...
Mówił tak dalej, ale twoja rola była już znana, nie musiałeś więcej wiedzieć, chyba że chciałeś...

Offline

 

#64 2013-08-25 11:13:11

Aoi

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2013-08-17
Posty: 34
Punktów :   

Re: [Sesja] Zlecenie uprowadzenia

Na całe szczęście książę doszedł do siebie. Patrząc na niego doszedłem do wniosku że jest on dobrej klasy strategiem, i tak jak ja ma ochotę wyrżnąć ich ten cały klan... Mi przyznał rolę pośrednika. Trochę to niebezpieczne ale jednak tylko ja się do tego nadaję, bo znam wszystkie szczegóły i raczej nie zawaham się, i nie dadzą radę wyciągnąć ze mnie żadnych informacji. Dobrze... Przytaknąłem. Dziwiła mnie jedna rzecz... Kto u licha spotykałby się pod kościołem? Musiałem zignorować ich debilizm, bo raczej nic bym nie wymyślił, a nawet jeżeli to i tak pewnie coś nieprawdopodobnego. Ruszyłem w kierunku kościoła, cały czas byłem ostrożny i wypatrywałem się czy nikt mnie nie śledzi, bądź doszukiwałem się pułapek, które ewentualnie ktoś mógł na mnie zastawić.

Offline

 

#65 2013-08-26 14:17:06

Busil

Moderator

1464447
Zarejestrowany: 2013-03-20
Posty: 344
Punktów :   

Re: [Sesja] Zlecenie uprowadzenia

Strażnik nie wypuścił cię do wieczora, w końcu to wtedy miał pod kościołem pojawić się tamten mężczyzna. Potem wyruszyłeś, przydzielono ci także strażnika, tak dla bezpieczeństwa. Po drodze nie czułeś, jakoby ktokolwiek za tobą szedł, było spokojnie. Na miejscu, czekały dwie osoby, ukryte za kapturami.
- Nie podchodzić bliżej! - krzyknął jeden, gdy tylko was zobaczył - Pieniądze...
- Dookoła pilnują was nasi ludzie. Jeden nierozsądny krok i po was. - dodał drugi.
Było jasne, że coś tu nie gra. Oddanie pieniędzy, gdybyście tylko je mieli na pewno skończyłoby się w tej sytuacji tym, że książę z pewnością nie odzyskałby syna. Ale wiedzieliście, że blefują, miasto było chronione, ale nie przez ich ludzi, a przez strażników.

Offline

 

#66 2013-09-02 21:28:47

Aoi

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2013-08-17
Posty: 34
Punktów :   

Re: [Sesja] Zlecenie uprowadzenia

Chłopak przypatrywał się całej sytuacji. Zgrywanie tutaj poważnego i narażanie kolejnych żyć bez jakiejkolwiek przyczyny nie było zbyt rozsądne. Słuchajcie... Rzuciłem pokazując im bachora. Jeden nierozsądny krok i będzie z Nim źle... Pewnie wiecie kto to taki prawda? Dodałem. Miejmy nadzieję że to coś zadziała, bo jak nie to będę miał trochę przekichane. Cały czas trzymam tego małego pod muszką, oraz rozglądam się dookoła obserwując teren. To jak... Dzieciak za dzieciaka pasuje? Spytałem. Wiedziałem że nie mogę się wahać bo to od razu wyczują i będę w niełatwej sytuacji.

Offline

 

#67 2013-09-03 10:00:43

Busil

Moderator

1464447
Zarejestrowany: 2013-03-20
Posty: 344
Punktów :   

Re: [Sesja] Zlecenie uprowadzenia

Bandyci spojrzeli na niego, na dzieciaka którego miał przy sobie. Niestety, jako że był już wieczór, nie było widać za bardzo twarzy a ledwo widzieli kontury dzieciaka. Po chwili odwrócili się do siebie, coś powiedzieli i popatrzyli się z powrotem na ciebie.
- Nie, nie mamy czasu na zgadywanki, co to niby za dzieciak i dlaczego mielibyśmy go wymienić na księcia juniora!? - powiedział i krzyknął groźniej - Czas nagli! Macie pieniądze czy nie chcecie już żyć!?
Byli bardziej rozdrażnieni niż wcześniej, może myśleli, że wszystko skończy się na przejęciu dukatów?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.iskrosno.pun.pl www.pbf-skateboarding.pun.pl www.ligaf12007.pun.pl www.4skme.pun.pl www.szczepknieja.pun.pl