#1 2013-06-17 13:16:11

 Dares

Administrator

status dares-m@aqq.eu
13763440
Zarejestrowany: 2013-01-28
Posty: 682
Punktów :   

Leśna Ścieżka

Ciemność. Wszelkie tumany mroku jak okiem sięgnął przesłoniły całe niebo, nie przepuszczając ani jednego promyka słońca. Powietrze stęchniało, stało się niezwykle ciężkie, a cała rzesza zaczęła się dusić i krztusić tym oto dziełem nieznanej siły.  Stan ten utrzymywał się przez krótką chwilę, podczas której zresztą kilka osób zdążyło już zemdleć, aż do momentu, gdy do uszu Caelumian doszedł głośny i o mało co nierozrywający głowy na części huk, widocznie jakiegoś wybuchu o olbrzymiej sile. Gdy mieszkańcy i tę próbę przezwyciężyli na niebie pojawił się oślepiający blask. Zniknęła dławiąca czerń, a jej miejsce zastąpiły strumienie światła. Każdy zasłaniał swe oczy najlepiej jak tylko mógł, lecz wszystkie jednostki w końcu nie wytrzymały i padły na ziemię, tak jak ich towarzysze przed chwilą.


***



Kilka osób leżało na jakieś niewielkiej polanie, złączonej z pewną leśną ścieżką, widocznie wydeptaną przez dzikie zwierzęta. Zniknęło wszystko co przed chwilą działo się w Caelumie. Wróciła norma i porządek. Porządek i norma? Chyba jednak niekoniecznie. Raczej normą nie był wygląd terenów rolniczych jakby wyciągniętych sprzed kilku tysięcy lat. Całe terytorium porastały wszelakie lasy i zagajniki, których wcześniej (a może jednak lepiej użyć słowa później?) tu nie było. Jedyne co było dziwniejsze to odgłosy pochodzące z lasu, zupełnie jakby jakiś lud wyruszał na wojnę albo trwało jakieś nieznane święto. Co się tu stało? Może warto ruszyć tą ścieżką? Może się czegoś ujdzie dowiedzieć?

Offline

 

#2 2013-06-17 14:24:31

 Nazael

Mieszkaniec

46454502
Zarejestrowany: 2013-02-06
Posty: 218
Punktów :   
WWW

Re: Leśna Ścieżka

Nazael wstaje zdezorientowany z ziemi, po czym się rozgląda od razu jednak zauważa, że coś tutaj się zmieniło jednak najgorsze było przeczucie, że stało się coś strasznego, coś czego nie potrafił opisać.
Rozejrzał się bacznie i wtem doszły go dziwne okrzyki z lasu jednak był zbyt daleko aby zrozumieć słowa lekko zdezorientowany usiadł na ziemi rozmyślając o tym co mogło się zdarzyć i czekał na rozwój sytuacji.


Moja KP

Serwer haxball ZAPRASZAM  hasło: ziemiacaelum

Offline

 

#3 2013-06-17 14:57:44

Kylar Stern

Moderator

19483948
Zarejestrowany: 2013-06-14
Posty: 305
Punktów :   

Re: Leśna Ścieżka

Baldur wstał, rozjerzał się dookoła. Nie wiedział gdzie jest. Strasznie bolała go głowa.
-Co tu się stało? Chyba za dużo wczoraj wypiłem...-Rozejrzał się za swoim wierzchowcem. Dostrzegł go pijącego z pobliskiego żródła, był równie zdezorientowany jak jego właściciel. Baldur sprawdził swój ekwipunek. Niczego nie brakowało.
Spojrzał na tajemniczą ścieżke. Wrodzona ciekawość pchała go naprzód. Zobaczył chłopaka siedzącego na ziemi.
- Chłopcze! Co tu się stało!?

Ostatnio edytowany przez Nightmare (2013-06-17 14:59:54)


Karta postaci
Artill Cahir - to moje drugie imię. Zabójca musi dbać o anonimowość.

Offline

 

#4 2013-06-17 15:06:20

Nyeusi

Mieszkaniec

Skąd: A jak myślisz?
Zarejestrowany: 2013-04-28
Posty: 33
Punktów :   

Re: Leśna Ścieżka

Gdy Nyeusi otworzył swe czarne oczyska, zorientował się, że leży w trawie. Nad jego łbem świeciło słońce. Po chwili zdezorientowania poderwał się na chwiejne łapy i stwierdził, że wcale nie jest tam, gdzie powinien. "Co się właściwie stało? I dlaczego boli mnie głowa?" Chwycił się łapą za łeb, a z uchylonego pyska wydobył się cichy pomruk. To było dziwne uczucie, jakby przebiegł po nim tabun oszalałych koni.
Rozejrzawszy się nieco dokładniej, dostrzegł dwóch ludzi całkiem niedaleko. Zbliżył się o parę kroków, tak by słyszeć o czym mówią i nie naruszyć bezpiecznej granicy. Co jak co, ale po człowieku można się wiele spodziewać, a on nie bynajmniej nie czuł się najlepiej.


Karta Postaci
____________________________
Ekwipunek
Sztylet, Pusty zwój, Kości do gry, 7 szt. Barnesusu, 10 szt. Aramisu

Offline

 

#5 2013-06-17 15:09:12

 Nazael

Mieszkaniec

46454502
Zarejestrowany: 2013-02-06
Posty: 218
Punktów :   
WWW

Re: Leśna Ścieżka

Nazael podniósł głowę i spojrzał na tajemniczego mężczyznę. Nie wyglądał on staro co najwyżej 30 wiosen minęło od jego urodzenia chcąc być miłym podniósł się z ziemi i przemówił:
-Witaj nazywam się Nazael i jeszcze nie jestem pewien co tutaj zaszło powinniśmy się rozejrzeć tutaj może kogoś znajdziemy i wyjaśni, o co tutaj chodzi.


Moja KP

Serwer haxball ZAPRASZAM  hasło: ziemiacaelum

Offline

 

#6 2013-06-17 15:15:11

Kylar Stern

Moderator

19483948
Zarejestrowany: 2013-06-14
Posty: 305
Punktów :   

Re: Leśna Ścieżka

Baldur obrzucił go badawczym spojrzeniem. Zastanawiał się czy nadaje się na dobrego kompana podczas bitwy.
- Jestem Baldur. - Wyciągnął ręke w przyjaznym geście - Sprowadzę aby swego konia i możemy ruszać. Nagle poczuł, że ktoś lub coś ich obserwuje. Spojrzał w stronę swojego miecza spoczywającego w torbie przy siodle.


Karta postaci
Artill Cahir - to moje drugie imię. Zabójca musi dbać o anonimowość.

Offline

 

#7 2013-06-17 15:30:32

Nyeusi

Mieszkaniec

Skąd: A jak myślisz?
Zarejestrowany: 2013-04-28
Posty: 33
Punktów :   

Re: Leśna Ścieżka

Nyeusi zawahał się, widząc nerwowy odruch mężczyzny. Niemniej jednak byli jedynymi żywymi osobami, póki co. Kiedy nie wiadomo z czym ma się do czynienia, najlepiej nie rzucać się na to coś samemu i z takiego wychodząc założenia, ruszył spokojnym krokiem.
- Witajcie - rzekł, przystając jakieś siedem metrów od nich.
Być może ludzie nie potrafią czytać wyrazu smoczego pyska, ale z pewnością nie było tam nic wrogiego.
- Słyszałem waszą rozmowę, jestem Nyeusi - dokończył.


Karta Postaci
____________________________
Ekwipunek
Sztylet, Pusty zwój, Kości do gry, 7 szt. Barnesusu, 10 szt. Aramisu

Offline

 

#8 2013-06-17 15:32:35

 Airi

Mieszkaniec

33682749
Zarejestrowany: 2013-02-06
Posty: 233
Punktów :   

Re: Leśna Ścieżka

Kobieta siedziała przez chwilę spoglądając na innych.
- Co się tu stało do jasnej cholery?- zapytała na głos, chociaż to pytanie kierowała bardziej do siebie niż do innych, pewnie byli tak samo zdezorientowani jak ona.
Westchnęła patrząc w stronę, z której dochodziły dziwne odgłosy i wstała by następnie podejść bliżej ścieżki. Miała ochotę dowiedzieć się co jest źródłem ich dźwięku, jednak pójście tam w pojedynke mogło być nierozsądne. Postanowiła podejść do romawiających mężczyzn, gdy usłyszała jak mówią coś o pójściu w tamtą stronę.
- Czy dobrze słyszałam? Zamierzacie tam pójść? Mogę wam towarzyszyć?

Offline

 

#9 2013-06-17 15:40:08

 Nazael

Mieszkaniec

46454502
Zarejestrowany: 2013-02-06
Posty: 218
Punktów :   
WWW

Re: Leśna Ścieżka

Nazael spojrzał na tłum który zebrał się w jego pobliżu i przemówił do kobiety która wyraźnie była elfką:
- Według mnie możesz iść z nami lecz spytaj również mego towarzysza. My chyba mieliśmy już przyjemność się poznać po pogrzebie Blitera - Po chwili skierował swój wzrok na smoka. - Witaj nazywam się Nazael.


Moja KP

Serwer haxball ZAPRASZAM  hasło: ziemiacaelum

Offline

 

#10 2013-06-17 15:44:42

 Arazir

Mieszkaniec

22956961
Zarejestrowany: 2013-04-28
Posty: 32
Punktów :   

Re: Leśna Ścieżka

Chłopak obudził się ze strasznym bólem głowy. Stłumił jęk i zaczął głęboko oddychać, czuł że w jego ręce nadal spoczywa miecz, ale nadal nie wiedział gdzie jest. Słyszał jakieś głosy, ale zbyt bolała go głowa aby mógł cokolwiek usłyszeć, zacisnął mocniej oczy starając się skupić na tych głosach. Powoli zaczął rozróżniać niektóre ze słów. Teraz kiedy już słyszał bardziej skupił się na tym by oddychać głęboko i leżeć bez ruchu.

Offline

 

#11 2013-06-17 15:55:54

 Dares

Administrator

status dares-m@aqq.eu
13763440
Zarejestrowany: 2013-01-28
Posty: 682
Punktów :   

Re: Leśna Ścieżka

5 osób, czyli dobra gromadka powstała już na swe kończyny, a przynajmniej obudziła się z dziwnego letargu. Każdy od razu zauważył wszelkie zmiany, lecz nikt nie był w stanie stwierdzić, gdzie się konkretnie znajduje, albo chociażby co się stało. Spora grupa jeszcze była owładnięta zamroczeniem i leżała porozrzucana po całej polanie, niektórzy znajdowali się gdzieś w lesie, lecz nie warto było ich budzić - jeśli takie jest ich przeznaczenie, sami się obudzą. Nie wiadomo co to za magia i kto to wszystko spowodował, konkretnie to było tu całe mnóstwo niewiadomych, jak na ten przykład ta ścieżka. Dokąd prowadziła? W koncentracji w intensywnym myśleniu szczególnie przeszkadzały również odgłosy pochodzące z lasu. Co jak co, ale najlepszym rozwiązaniem byłoby czmychnąć tą polną dróżką.

Offline

 

#12 2013-06-17 16:10:24

Nyeusi

Mieszkaniec

Skąd: A jak myślisz?
Zarejestrowany: 2013-04-28
Posty: 33
Punktów :   

Re: Leśna Ścieżka

Smok zwrócił teraz oczy na nowo-przybyłą elfkę. Nie był pewien co o niej sądzić, ale skoro chce iść to przecież jej nie zabroni. Chwileczkę, przecież nie wiadomo czy jego też ze sobą wezmą, a on już się czuje jak członek kompanii. Skinął głową usłyszawszy powitanie ze strony człowieka i zaraz spojrzał na las. Te dziwnie głosy wciąż nie ustawały, a zagadka była coraz bardziej zawiła im więcej się o niej myślało.
- Powinniśmy być ostrożni i nie zwlekać długo. - Zwrócił się do młodzieńca - Jeśli pozwolisz Nazaelu, ja również się z wami wybiorę.
Postąpił jeszcze kilka kroków, tak by znaleźć się obok całej grupki.


Karta Postaci
____________________________
Ekwipunek
Sztylet, Pusty zwój, Kości do gry, 7 szt. Barnesusu, 10 szt. Aramisu

Offline

 

#13 2013-06-17 16:12:09

Kylar Stern

Moderator

19483948
Zarejestrowany: 2013-06-14
Posty: 305
Punktów :   

Re: Leśna Ścieżka

Smok, elf... Ciekawa kompania pomyślał.
- Witajcie. - zwrócił się do elfki i smoka. - Jestem Baldur.
Podszedł do swojego wierzchowca. Sięgnął po lejce Primera i stanął przed wejściem na ścieżke.
- Potowarzyszycie mi w tym beztroskim spacerku po lesie czy będziecie tak sobie stać i rozmawiać? - Zapytał ze swoim ironicznym uśmieszkiem.


Karta postaci
Artill Cahir - to moje drugie imię. Zabójca musi dbać o anonimowość.

Offline

 

#14 2013-06-17 16:20:22

 Daedalus

Mieszkaniec

Skąd: masz takie coś?!
Zarejestrowany: 2013-06-15
Posty: 22
Punktów :   

Re: Leśna Ścieżka

Gdy tak leżał i śnił przez krótką chwilę przypomniała mu się pewna osoba. Deadalus nie potrafił w żaden sposób wytłumaczyć sobie dlaczego akurat w takim momencie się ujawniła w jego podświadomości. Gdy otworzył oczy, natychmiast jak mu tylko refleks pozwalał zbadał wzrokiem co się stało, jak wygląda aktualnie sytuacja. Zauważył kilka postaci. Nie mógł od razu stwierdzić jakie maja zamiary, ale jeżeli jeszcze się nie po zabijali to raczej na tą chwilę tego nie zrobią. Elf wstał, otrzepał się z ziemi i trawy, która przylegała do jego nóg. Rozejrzał się dookoła i w miedzy czasie westchnął głęboko.

Offline

 

#15 2013-06-17 16:21:28

 Nazael

Mieszkaniec

46454502
Zarejestrowany: 2013-02-06
Posty: 218
Punktów :   
WWW

Re: Leśna Ścieżka

Nazael wiedząc, że musi mieć broń pod ręką cały czas trzymał rękojeść miecza:
- No ruszajmy trzeba szybko dowiedzieć się o co tutaj chodzi. - Powiedział ruszając za Baldurem.
Co chwilę jednak spoglądał niespokojnie za siebie miał jakieś złe przeczucia, że to jeszcze nie koniec i stanie się coś gorszego szedł więc przed siebie za osobą, którą dopiero poznał mając nadzieje, że uda im się przeżyć.

Ostatnio edytowany przez Nazael (2013-06-17 16:52:31)


Moja KP

Serwer haxball ZAPRASZAM  hasło: ziemiacaelum

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.djronnie.pun.pl www.team-carpselectioner.pun.pl www.forumrp.pun.pl www.square.pun.pl www.sex-and-the-city-rpg.pun.pl