#31 2013-02-17 16:43:27

 Ali Baba

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2013-02-15
Posty: 240
Punktów :   

Re: Jezioro Zapomnienia

Koń parska z radości, że jest w centrum zainteresowania. Duma rozpera go tak, że ogon podniósł tak wysoko, jak konie arabskie. Jego parskanie budzi Ali Babę. Ta przeciąga się i ze zdumieniem patrzy, jak koń i jakaś dziewczyna idą w jej kierunku. Wstaje, podnosi siogło, torbę i czeka z przymróżonymi oczami.


Karta Postaci
Rozpoczął się właśnie początek końca...

~Ali Baba odeszła~

Offline

 

#32 2013-02-17 17:00:10

 Airi

Mieszkaniec

33682749
Zarejestrowany: 2013-02-06
Posty: 233
Punktów :   

Re: Jezioro Zapomnienia

Wzięła głęboki wdech i uśmiechnęła się ciepło do elfki. Rzadko zdarza się jej pierwszej do kogoś podchodzić, jednak...nie wiedzieć czemu miała ochotę zamienić z kimś kilka słów, przynajmniej dziewczyna należała do tej samej rasy co ona.
- Piękny dzień mamy, nieprawdaż? - zaczęła wesoło gdy była blisko niej - Zgaduję, że jest on twoim towarzyszem - wskazała na niego dłonią. - Więc przepraszam, że zawracam ci głowę jednak nie wiedzieć czemu chciałam cię poznać po tym jak do mnie podszedł.- milczała chwilę po czym ni skąd ni z owąd powiedziała - Gdzie moje maniery, przepraszam, nie przedstawiłam się. Me imię to Airi

Offline

 

#33 2013-02-17 17:34:11

 Ali Baba

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2013-02-15
Posty: 240
Punktów :   

Re: Jezioro Zapomnienia

Ali Baba otwiera usta z wrażenia, jeszcze nikt do niej nic nie powiedział, może dlatego, że z nikt nie chciał z nią rozmawiać. Po chwili opamiętania mówi:
- Witaj Pani, jestem Ali Baba.
Po chwili przetworzenia w głowie informacji dodaje znowu:
- Tak, ładnie dzisiaj, nawet bardzo. Nie pamiętam, kiedy ostatnio widziałam taki dzień.
Znowu po chwili uśmiecha się serdecznie i dodaje:
- Eaz, znowu zaczepiasz okolicznych? Co za koń... - kręci głową.
A koń zaczął machać głową.
Ali Baba po chwili dodaje:
- Pani jest stąd?


Karta Postaci
Rozpoczął się właśnie początek końca...

~Ali Baba odeszła~

Offline

 

#34 2013-02-17 17:56:44

 Airi

Mieszkaniec

33682749
Zarejestrowany: 2013-02-06
Posty: 233
Punktów :   

Re: Jezioro Zapomnienia

- Nie, nie jestem stąd - odpowiedziała na jej pytanie. Jak na razie idzie dobrze ucieszyła się w duchu, że nie okazała się tak nietowarzyska jak myślała Tylko skup się na rozmowie powiedziała do siebie w myślach.
- A ty stąd jesteś pani? - zapytała po chwili.
Była strasznie zadowolona z siebie, że do niej podeszła. Był to jakiś krok do przestania być nieśmiałym i bycia złą osobą do rozmów... Wystarczy praktyka - wmawiała sobie.

Ostatnio edytowany przez Airi (2013-02-17 17:59:25)

Offline

 

#35 2013-02-17 19:15:53

Zarroc

Mieszkaniec

8211873
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 55
Punktów :   

Re: Jezioro Zapomnienia

Zarroc w swojej jastrzebiej formie wyladawal obok elfek po czym zamienil sie w czlowieka.
-Witam was drogie elfy- powiedzial Zarroc przygladajac sie elfom.
-Czegos tu szukacie? ''nie znosze gdy obcy kreca sie po mojej Puszczy'' - pomyslal Zarroc. Byl gotow by je stad przegonic ale najpierw chcial dowiedziec sie co maja do powiedzenia.

-------
Przepraszam za brak polskich znakow ale pisze z telefonu.


Na pierwszy rzut oka Fricai nie różnią sie niczym od zwykłych ludzi, ale gdy tylko zapragną potrafią zamienić się w zwierzę odzwierciedlające ich charakter. Jak zyskali te umiejętność? Fricai był kiedys zwykłym rodem ludzi ale za to że sprzeciwiali się wpędzenia ich do Caelumu, elfy zamieniły ich w zwierzęta. Lecz, niedawno udało im się nad tym zapanować i mogą przebierać ludzką jak i zwierzęcą forme kiedy tylko zechcą. Od tamtej pory Fricai postanowili zemścić się na mieszkańcach ziemii Caelum za kare która ich dotkneła.


~Ci którzy rezygnują z Wolności w imię bezpieczeństwa, nie zasługują na żadne z nich.

Offline

 

#36 2013-02-17 19:44:17

 Airi

Mieszkaniec

33682749
Zarejestrowany: 2013-02-06
Posty: 233
Punktów :   

Re: Jezioro Zapomnienia

Odruchowo odskoczyła jak spłoszona sarna gdy jastrząb zmienił się w człowieka.
- Witaj drogi... cosiu - powiedziała gdy już wyszła z lekkiego szoku. Pojawił się tak niespodziewanie, a jeszcze ta zmiana formy... Nigdy o czymś takim nie słyszała. Uśmiechnęła się lekko i kontynuowała odpowiedź. - Nie wiem jak pani obok, ale ja przyszłam do puszczy by słuchać o czym mówią drzewa i omijać każdego szerokim łukiem, chociaż jak widać nie udało się.

Ostatnio edytowany przez Airi (2013-02-17 19:46:11)

Offline

 

#37 2013-02-17 21:05:47

 Ali Baba

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2013-02-15
Posty: 240
Punktów :   

Re: Jezioro Zapomnienia

- Aaaaa! - wrzeszczy zaskoczona i wystraszona elfka i chowa się za drzewo. Koń również wypłoszony początkowo staje dęba, a potem maszeruje w kierunku mężczyzny z zamiarem ataku.
A ten co? Bohatera udaje? - myśli.
Potem ogier parska i ociera się o chłopaka z zamiarem zabawy.
Eaz! Co ty robisz do diabła? - mówi do ogiera telepatycznie. Ten przestaje na chwilę i patrzy na elfkę z wyrzutem, poczym znowu robi to, co robił przed chwilą.
Ali Baba przez chwilę porządkuje w głowie myśli i mówi:
- Powracając do wcześniejszej rozmowy, jestem z Północnych rejonów Ziemi Blythe. A co do Pana? Kim pan jesteś?

Ostatnio edytowany przez Ali Baba (2013-02-17 21:10:20)


Karta Postaci
Rozpoczął się właśnie początek końca...

~Ali Baba odeszła~

Offline

 

#38 2013-02-17 21:48:38

Zarroc

Mieszkaniec

8211873
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 55
Punktów :   

Re: Jezioro Zapomnienia

Usmiechnal sie do starszej elfki. "Madra odpowiedz"- pomyslal Zarroc.
- Nie wazne kim jestem. Ale za pewne niedlugo sie dowiecie.... Wszyscy. -zasmial sie glosno.
- Swoja droga nie madrze jest samemu chodzic po tej puszczy. Mozna trafic na grozne zwierzeta... lub ludzi. - Powiedzial z usmiechem na ustach do obu elfek.


Na pierwszy rzut oka Fricai nie różnią sie niczym od zwykłych ludzi, ale gdy tylko zapragną potrafią zamienić się w zwierzę odzwierciedlające ich charakter. Jak zyskali te umiejętność? Fricai był kiedys zwykłym rodem ludzi ale za to że sprzeciwiali się wpędzenia ich do Caelumu, elfy zamieniły ich w zwierzęta. Lecz, niedawno udało im się nad tym zapanować i mogą przebierać ludzką jak i zwierzęcą forme kiedy tylko zechcą. Od tamtej pory Fricai postanowili zemścić się na mieszkańcach ziemii Caelum za kare która ich dotkneła.


~Ci którzy rezygnują z Wolności w imię bezpieczeństwa, nie zasługują na żadne z nich.

Offline

 

#39 2013-02-17 22:03:24

 Airi

Mieszkaniec

33682749
Zarejestrowany: 2013-02-06
Posty: 233
Punktów :   

Re: Jezioro Zapomnienia

- Jeśli się umie słuchać, można usłyszeć od drzew, wszystko na temat tych co w lesie się znajdują, jednak więcej mówią o nieistotnych rzeczach, a te istotne trudno wyłapać. Ale przecież chodząc po tym świecie ciągle narażamy się na niebezpieczeństwo, nieważne gdzie, więc gdybyśmy się bali każdej niebezpiecznej istoty nasze życie nie miało by sensu. - zaśmiała się radośnie patrząc w zielone oczy mężczyzny. - Czy powinnam się bać ciebie?

Offline

 

#40 2013-02-17 22:45:49

Zarroc

Mieszkaniec

8211873
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 55
Punktów :   

Re: Jezioro Zapomnienia

-Hmm... Wszystko zalezy od ciebie ale jak narazie nie.- usmiechnal sie Zarroc. Elfka wydawala mu sie byc w porzadku. Chociaz ogolem mial nie za dobre zamiary to narazie nie chcial nikomu robic krzywdy a szczegolnie jej.
- Czesto tu bywasz? -Zapytal niepewnie elfki.


Na pierwszy rzut oka Fricai nie różnią sie niczym od zwykłych ludzi, ale gdy tylko zapragną potrafią zamienić się w zwierzę odzwierciedlające ich charakter. Jak zyskali te umiejętność? Fricai był kiedys zwykłym rodem ludzi ale za to że sprzeciwiali się wpędzenia ich do Caelumu, elfy zamieniły ich w zwierzęta. Lecz, niedawno udało im się nad tym zapanować i mogą przebierać ludzką jak i zwierzęcą forme kiedy tylko zechcą. Od tamtej pory Fricai postanowili zemścić się na mieszkańcach ziemii Caelum za kare która ich dotkneła.


~Ci którzy rezygnują z Wolności w imię bezpieczeństwa, nie zasługują na żadne z nich.

Offline

 

#41 2013-02-17 23:10:25

 Airi

Mieszkaniec

33682749
Zarejestrowany: 2013-02-06
Posty: 233
Punktów :   

Re: Jezioro Zapomnienia

- Ja? Niezbyt często, właściwie to pierwszy raz tu jestem, a sądząc po tym co mówiłeś panie, wnioskuję, że znasz te tereny i ty jesteś tym jednym z groźnych Cosi, których powinnyśmy się bać. Chyba, że się mylę? - uśmiechnęła się szerzej. Teraz jej imie ma jakiś sens - jest szczęśliwa. Chyba to wszystko przez brak jakich kolwiek rozmów we wcześniejszych dniach, a teraz aż za nadto, chociaż nie uśmiechało się jej zginąć przez jakiekolwiek nie właściwie słowo, które do niego teraz kierowała.

Ostatnio edytowany przez Airi (2013-02-17 23:12:54)

Offline

 

#42 2013-02-17 23:32:39

Zarroc

Mieszkaniec

8211873
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 55
Punktów :   

Re: Jezioro Zapomnienia

-Nie cosi a Fricai. I zgadza sie jestem jednym z nich a nawet wiecej. Jestem najgrozniejszym z nich. Ale nie musisz sie mnie bac poki co. - powiedzial powaznie Zarroc. Byl dumny z bycia Fricai i pragnal by kazdy wiedzial o ich istnieniu.
- Nie mam zwyczaju bezpodstawnie atakowac reprezentantek plci pieknej.- zasmial sie przyjaznie Zarroc.
- Tak poza tym jak sie zwiesz elfko? Ja jestem Zarroc, Czarny Jastrzab.


Na pierwszy rzut oka Fricai nie różnią sie niczym od zwykłych ludzi, ale gdy tylko zapragną potrafią zamienić się w zwierzę odzwierciedlające ich charakter. Jak zyskali te umiejętność? Fricai był kiedys zwykłym rodem ludzi ale za to że sprzeciwiali się wpędzenia ich do Caelumu, elfy zamieniły ich w zwierzęta. Lecz, niedawno udało im się nad tym zapanować i mogą przebierać ludzką jak i zwierzęcą forme kiedy tylko zechcą. Od tamtej pory Fricai postanowili zemścić się na mieszkańcach ziemii Caelum za kare która ich dotkneła.


~Ci którzy rezygnują z Wolności w imię bezpieczeństwa, nie zasługują na żadne z nich.

Offline

 

#43 2013-02-18 06:53:07

 Airi

Mieszkaniec

33682749
Zarejestrowany: 2013-02-06
Posty: 233
Punktów :   

Re: Jezioro Zapomnienia

- Och, Fricai? Szczerze powiedziawszy nie słyszałam o tej rasie - ciągle uśmiechnięta zrobiła coś na pozór ukłonu mówiąc przy tym: - Więc, miło mi cię poznać Zarrocu, jestem Airi.
Fricai... Podobno groźne, a jednak przez niego mam mieszane zdanie pomyślała. Przyglądała mu się chwilę po czym rzekła:
- Czy byłbyś tak miły i opowiedział mi trochę o swojej rasie? Nie nalegam, jednak dobrze jest poszerzać swoją wiedzę o świecie, a szczególnie o niebezpiecznych stworzeniach

Ostatnio edytowany przez Airi (2013-02-18 10:45:41)

Offline

 

#44 2013-02-18 14:26:30

 Ali Baba

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2013-02-15
Posty: 240
Punktów :   

Re: Jezioro Zapomnienia

Ali Baba przygląda się z uwagą całemu temu zdarzeniu.
Ten chłopak jest groźny i nie wiadomo jakie ma zamiary. - myśli. Jednak gdybym stąd poszła znaczyłoby to o tchórzostwie, a ja przecież nie jestem tchórzem! - znowu myśli. Jednak widząc, że rozmowa przebiega spokojnie, wychodzi zza drzewa, opiera się o nie i słucha dalej.

Ostatnio edytowany przez Ali Baba (2013-02-18 14:36:39)


Karta Postaci
Rozpoczął się właśnie początek końca...

~Ali Baba odeszła~

Offline

 

#45 2013-02-18 16:47:31

 Dares

Administrator

status dares-m@aqq.eu
13763440
Zarejestrowany: 2013-01-28
Posty: 682
Punktów :   

Re: Jezioro Zapomnienia

W jeziorze nagle pojawiły się dziesiątki odbić, główne istot zmutowanych przez ciemną moc. Nie zabrakło w tej potyczce również powietrznych demonów, które zwały się harpiami - każdego kogo przyuważyły z wysokości, zaczęły atakować lotem koszącym. Przy takich przeciwnikach, trzeba ustąpić. Ustąpić, ale tylko chwilowo. Każdy kto gotów do walki z nimi, niech sięgnie swą broń, zostawi wszystko inne i niech wynosi się do Centrum Dowodzenia.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.margonemmmo.pun.pl www.fp.pun.pl www.gim2zuromin.pun.pl www.vecordia.pun.pl www.arenazerqv.pun.pl