#61 2013-02-21 10:24:48

Zarroc

Mieszkaniec

8211873
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 55
Punktów :   

Re: Jezioro Zapomnienia

Zarroc tylko stał i przyglądał się jak przeciwnik ratuje się resztkami sił. Był dumny ze swego zwycięstwa szczególnie ze jego armia prawie na tym nie ucierpiała. Teraz tylko pozostało opatrzyć rany i narazie bronić jeziora.


Na pierwszy rzut oka Fricai nie różnią sie niczym od zwykłych ludzi, ale gdy tylko zapragną potrafią zamienić się w zwierzę odzwierciedlające ich charakter. Jak zyskali te umiejętność? Fricai był kiedys zwykłym rodem ludzi ale za to że sprzeciwiali się wpędzenia ich do Caelumu, elfy zamieniły ich w zwierzęta. Lecz, niedawno udało im się nad tym zapanować i mogą przebierać ludzką jak i zwierzęcą forme kiedy tylko zechcą. Od tamtej pory Fricai postanowili zemścić się na mieszkańcach ziemii Caelum za kare która ich dotkneła.


~Ci którzy rezygnują z Wolności w imię bezpieczeństwa, nie zasługują na żadne z nich.

Offline

 

#62 2013-02-21 12:41:02

 Ali Baba

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2013-02-15
Posty: 240
Punktów :   

Re: Jezioro Zapomnienia

Leży w kałuży krwi ledwie przytomna. Teraz sobie dopiero uświadamia, że mogła zginąć, a nie drzeć się w niebogłosy. Może wtedy plan by wypalił.
Trzynastka, cholerna trzynastka... - szepcze.


   -->

Ostatnio edytowany przez Ali Baba (2013-02-22 20:51:24)


Karta Postaci
Rozpoczął się właśnie początek końca...

~Ali Baba odeszła~

Offline

 

#63 2013-02-21 14:41:42

Zarroc

Mieszkaniec

8211873
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 55
Punktów :   

Re: Jezioro Zapomnienia

Dobrze, więc narazie brońcie tylko tych terenów. Ja muszę się jeszcze czymś zająć. -Powiedział Zarroc do swojego oddziału po czym zamienił się w jastrzębia i poleciał w kierunku dębowego zagajnika.


Na pierwszy rzut oka Fricai nie różnią sie niczym od zwykłych ludzi, ale gdy tylko zapragną potrafią zamienić się w zwierzę odzwierciedlające ich charakter. Jak zyskali te umiejętność? Fricai był kiedys zwykłym rodem ludzi ale za to że sprzeciwiali się wpędzenia ich do Caelumu, elfy zamieniły ich w zwierzęta. Lecz, niedawno udało im się nad tym zapanować i mogą przebierać ludzką jak i zwierzęcą forme kiedy tylko zechcą. Od tamtej pory Fricai postanowili zemścić się na mieszkańcach ziemii Caelum za kare która ich dotkneła.


~Ci którzy rezygnują z Wolności w imię bezpieczeństwa, nie zasługują na żadne z nich.

Offline

 

#64 2013-02-21 20:03:23

 Ali Baba

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2013-02-15
Posty: 240
Punktów :   

Re: Jezioro Zapomnienia

Ali Baba wbiega na tereny walki. Wszystkie zmory pilnują terenu przed przeciwnikiem. Doskonale widzą elfkę, jednak ta ich olewa i tylko stoi pod drzewem, telepatycznie szukając konia. Nie ruszy się stąd, aż go nie znajdzie.

Ostatnio edytowany przez Ali Baba (2013-02-21 21:33:35)


Karta Postaci
Rozpoczął się właśnie początek końca...

~Ali Baba odeszła~

Offline

 

#65 2013-02-22 08:43:48

Zarroc

Mieszkaniec

8211873
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 55
Punktów :   

Re: Jezioro Zapomnienia

Zarroc w końcu dotarł do jeziora. Od razu ujrzał elfkę z która walczył.
- Czego tu szukasz?! Tym razem nie daruje ci życia więc lepiej znikaj z moich oczu.- Powiedział rozzloszczony Zarroc.


Na pierwszy rzut oka Fricai nie różnią sie niczym od zwykłych ludzi, ale gdy tylko zapragną potrafią zamienić się w zwierzę odzwierciedlające ich charakter. Jak zyskali te umiejętność? Fricai był kiedys zwykłym rodem ludzi ale za to że sprzeciwiali się wpędzenia ich do Caelumu, elfy zamieniły ich w zwierzęta. Lecz, niedawno udało im się nad tym zapanować i mogą przebierać ludzką jak i zwierzęcą forme kiedy tylko zechcą. Od tamtej pory Fricai postanowili zemścić się na mieszkańcach ziemii Caelum za kare która ich dotkneła.


~Ci którzy rezygnują z Wolności w imię bezpieczeństwa, nie zasługują na żadne z nich.

Offline

 

#66 2013-02-22 09:49:43

 Airi

Mieszkaniec

33682749
Zarejestrowany: 2013-02-06
Posty: 233
Punktów :   

Re: Jezioro Zapomnienia

Szła tuż za nim. Nie zauważyła od razu elfki, którą poznała wcześniej nad tym jeziorem. Dopiero gdy Zarroc zaczął na nią krzyczeć zwróciła wzrok w jej stronę. Nie wyglądała zbyt dobrze, faktycznie ją mocno poturbował.
- Nie chcesz mieć jej może po swojej stronie?- zwróciła się cicho do niego- Najwidoczniej na kogoś czeka

Offline

 

#67 2013-02-22 10:33:38

 Ali Baba

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2013-02-15
Posty: 240
Punktów :   

Re: Jezioro Zapomnienia

Siedząc oparta o drzewo odpowiada:
- Szukam mojego wierzchowca. Nie ruszę się stąd bez niego to po pierwsze, a po drugie, nie mam zamiaru z Tobą walczyć. Przymajmniej nie teraz. - mówi z obojętnością. W tej chwli odpycha się od drzewa, a ból daje się we znaki i przeszywa jej ciało.
- Sss
Po chwili dodaje, bo dopiero teraz postrzega elfkę.
- Witaj Airi - uśmiecha się do niej serdecznie, po czym zwraca się do chłopaka:
- Jeśli można zapytać, co teraz zrobisz? -
Nawołuje po chwili.

Ostatnio edytowany przez Ali Baba (2013-02-22 15:29:42)


Karta Postaci
Rozpoczął się właśnie początek końca...

~Ali Baba odeszła~

Offline

 

#68 2013-02-22 16:25:22

Zarroc

Mieszkaniec

8211873
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 55
Punktów :   

Re: Jezioro Zapomnienia

- Nie, nie mam zamiaru jej mieć po swojej stronie. Jest zbyt słaba.- Zarroc wciąż był zły jej widokiem ale już powoli zaczął się uspokajać.
- Widzę że stałaś się bardziej odważna... albo głupia. Spójrz na siebie. Wyglądasz na ledwo żywą a przyszłaś po jakiegoś konia do obozu wroga? Dodatkowo jest 1 fakt przez który powinienem cię teraz zabić. -uśmiechnął się ironicznie Zarroc po czym wyjął sztylet i kontynuował swoją wypowiedź.- Wiesz już że Airi przeszła na moją stronę więc może to pokrzyżować wiele moich planów. Więc powiedz mi dlaczego nie miał bym cię teraz zabić?


Na pierwszy rzut oka Fricai nie różnią sie niczym od zwykłych ludzi, ale gdy tylko zapragną potrafią zamienić się w zwierzę odzwierciedlające ich charakter. Jak zyskali te umiejętność? Fricai był kiedys zwykłym rodem ludzi ale za to że sprzeciwiali się wpędzenia ich do Caelumu, elfy zamieniły ich w zwierzęta. Lecz, niedawno udało im się nad tym zapanować i mogą przebierać ludzką jak i zwierzęcą forme kiedy tylko zechcą. Od tamtej pory Fricai postanowili zemścić się na mieszkańcach ziemii Caelum za kare która ich dotkneła.


~Ci którzy rezygnują z Wolności w imię bezpieczeństwa, nie zasługują na żadne z nich.

Offline

 

#69 2013-02-22 16:39:07

 Airi

Mieszkaniec

33682749
Zarejestrowany: 2013-02-06
Posty: 233
Punktów :   

Re: Jezioro Zapomnienia

- Witaj Ali Babo- powitała ją z uśmiechem na ustach. Nie chciała by ginęła, ale faktycznie to, że ją tu i teraz zobaczyła mogło pokrzyżować, niektóre plany.- Wiesz Zarrocu, gdybym była na jej miejscu teżbym wróciła po swojego konia, mimo niebezpieczeństwa. Więc się nie dziwię, że przyszła...z takiego powodu- gdy skończyła mówić usiadła niedaleko na ziemi. To była w większym stopniu ich rozmowa więc postanowiła się na razie nie wtrącać.

Offline

 

#70 2013-02-22 16:48:36

 Ali Baba

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2013-02-15
Posty: 240
Punktów :   

Re: Jezioro Zapomnienia

Ali siada z powrotem pod drzewo i uśmiecha się dumnie od ucha do ucha:
-Szczerze? Nie mam zielonego pojęcia. A wracając do Twojej poprzedniej uwagi między innymi właśnie dlatego wywalili mnie z domu. Bo byłam zbyt ''odważna'' lub zbyt głupia. W kółko przynosiłam wilki do domu, które widząc hodowane u nas króliki, traciły głowę i nie mogłam nad nimi zapanować.
Poza tym nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Co chcesz teraz zrobić? Albo co zrobisz, jakbyś przejął Caelum? Wprowadzisz chaos, będziesz mordował ludzi, gwałcił kobiety, rozwalał wszystko? Czy może posprzątałbyś ten bałagan i stworzył normalne państwo? Otworzył szkołę dla dzieciaków, wprowgdził solidne prawo? Od Twojej wypowiedzi potencjalnie zależy teraz moje życie.

Odwróciła się i znowu nawołuje.
W myślach jednak czuje się szczęśliwa, że Airi myśli podobnie co do tego konia, przecież elfy kochają każde zwierzę, a co dopiero towarzysza, z którym przemierzył niemal ćwierć świata!

Ostatnio edytowany przez Ali Baba (2013-02-22 16:54:42)


Karta Postaci
Rozpoczął się właśnie początek końca...

~Ali Baba odeszła~

Offline

 

#71 2013-02-22 19:45:20

Zarroc

Mieszkaniec

8211873
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 55
Punktów :   

Re: Jezioro Zapomnienia

- Co planuje? Raczej mam zamiar zniszczyc Caelum po to by je odbudowac. A dokladniej system w jaki dziala. Potrzeba tu silnej reki ktora nad tym zapanuje. Chcem w ten sposob zapisac swoje imie na kartach historii.- Zarroc byl bardzo powazny gdy o tym mowil.


Na pierwszy rzut oka Fricai nie różnią sie niczym od zwykłych ludzi, ale gdy tylko zapragną potrafią zamienić się w zwierzę odzwierciedlające ich charakter. Jak zyskali te umiejętność? Fricai był kiedys zwykłym rodem ludzi ale za to że sprzeciwiali się wpędzenia ich do Caelumu, elfy zamieniły ich w zwierzęta. Lecz, niedawno udało im się nad tym zapanować i mogą przebierać ludzką jak i zwierzęcą forme kiedy tylko zechcą. Od tamtej pory Fricai postanowili zemścić się na mieszkańcach ziemii Caelum za kare która ich dotkneła.


~Ci którzy rezygnują z Wolności w imię bezpieczeństwa, nie zasługują na żadne z nich.

Offline

 

#72 2013-02-22 20:43:41

 Ali Baba

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2013-02-15
Posty: 240
Punktów :   

Re: Jezioro Zapomnienia

Uśmiechnęła się do niego:
- W takim razie nie stanę Ci na przeszkodzie, skoro chcesz tu zaprowadzić spokój i porządek. Idź, rób co chcesz, ja sobię tu poczekam. - wskazuje dłonią na trawę obok i trzyma się za ramię. Po chwili pojawia się spłoszony koń, który ze zwieszoną głową z wolna idzie ku Ali Babie.

Ostatnio edytowany przez Ali Baba (2013-02-22 21:04:25)


Karta Postaci
Rozpoczął się właśnie początek końca...

~Ali Baba odeszła~

Offline

 

#73 2013-02-22 21:25:15

 Airi

Mieszkaniec

33682749
Zarejestrowany: 2013-02-06
Posty: 233
Punktów :   

Re: Jezioro Zapomnienia

Powoli zaczynało ją nudzić słuchanie ich rozmowy. Wstała i przeciągając się leniwie rozglądnęła na boki. Wszędzie były te stwory, a nie wiedziała jak się zachowają gdyby koło nich przeszła. Podeszła więc do elfki i zatrzymała się tuż koło niej obserwując ją od stóp do głów i powiedziała:
- Naprawdę ci to wszystko zrobił? Więc cud, że żyjesz- uśmiechnęła się szeroko.- Chyba Eazowi nic się nie stało.

Ostatnio edytowany przez Airi (2013-02-22 22:16:40)

Offline

 

#74 2013-02-22 22:18:51

Zarroc

Mieszkaniec

8211873
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 55
Punktów :   

Re: Jezioro Zapomnienia

-A ty co teraz zrobisz? Wrocisz do orlego gniazda i bedziesz sie wszystkiemu przygladac?- Usmiechnal sie ironicznie Zarroc.
-A poza tym nie za bardzo sie zpoufalacie? Ostatecznie jestescie wrogami, prawda?


Na pierwszy rzut oka Fricai nie różnią sie niczym od zwykłych ludzi, ale gdy tylko zapragną potrafią zamienić się w zwierzę odzwierciedlające ich charakter. Jak zyskali te umiejętność? Fricai był kiedys zwykłym rodem ludzi ale za to że sprzeciwiali się wpędzenia ich do Caelumu, elfy zamieniły ich w zwierzęta. Lecz, niedawno udało im się nad tym zapanować i mogą przebierać ludzką jak i zwierzęcą forme kiedy tylko zechcą. Od tamtej pory Fricai postanowili zemścić się na mieszkańcach ziemii Caelum za kare która ich dotkneła.


~Ci którzy rezygnują z Wolności w imię bezpieczeństwa, nie zasługują na żadne z nich.

Offline

 

#75 2013-02-22 22:26:44

 Ali Baba

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2013-02-15
Posty: 240
Punktów :   

Re: Jezioro Zapomnienia

Ali głaszcze zwieszoną głowę ogiera, a ten, gdy tylko usłyszał swoje imię w ustach elfki podszedł do niej i nadstawił się do głaskania.
- Tak, naprawdę mi to zrobił - uśmiecha się do Airi. - To było dziwne uczucie - patrzy w niebo.
Po chwili znów ból przeszywa jej ciało. Ali syczy.
- Mmmm... ech... Czy może być jeszcze gorzej? - mówi cichutko.
- Głodna? - - wyciąga ze swojej torby dorodne czerwone jabłko i rzuca do elfki. Uśmiecha się i zamyka oczy.
- Wrogami? Chyba nie rozumiem

Ostatnio edytowany przez Ali Baba (2013-02-22 22:29:04)


Karta Postaci
Rozpoczął się właśnie początek końca...

~Ali Baba odeszła~

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pogadanki17.pun.pl www.mroza15.pun.pl www.the-sims-forum-fotostory.pun.pl www.badmintonlegnica.pun.pl www.dragons5.pun.pl