#91 2013-02-26 19:26:28

 Dares

Administrator

status dares-m@aqq.eu
13763440
Zarejestrowany: 2013-01-28
Posty: 682
Punktów :   

Re: Jezioro Zapomnienia

Ponad 200 wojowników, jak jeden mąż rzuciło się na wszelakie pokraki z ciemności, jakie tylko tam pozostały. Po raz pierwszy w całym tym konflikcie armia Caelumu miała przewagę liczebną, a wiadomo że dotychczas wygrywała mając do dyspozycji tylko nieliczne oddziały. Bitwa szybciej się skończyła niż zaczęła. Po chwili z miejsca bitwy uciekały chmary przeciwników, a trupy ich towrzyszy leżały porozrzucane na polu całego zdarzenia.

Wojna została zakończona. Ciemność uciekła.

Offline

 

#92 2013-03-02 11:15:16

 Fraghul

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2013-03-01
Posty: 159
Punktów :   

Re: Jezioro Zapomnienia

Przechodziła tu grupka żołnierzy w poszukiwaniu Zarroca i jego popleczników jednak nic nie znalazła i poszła dalej...


Rasa: Smok
Wiek: 500
Cel: Zniewolenie innych ras
Charakter: Inteligentny, knujący, charyzmatyczny, niehonorowy, lekko sadystyczny, cechuja go wyjątkowa rządza władzy, pomimo wszystko troszczy się bardzo o najbliższych przyjaciół, rodzinę a także o poddanych jeśli są przydatni...
Wygląd: Olbrzymia kreatura z długą szyją i zwinnym, gładkim uzębionym pyskiem. Wielke rozciągłe skrzydła, czarne łuski
"Wszystkie istoty łączy na świecie łączy jedno uczucie, strach. Niektórzy próbują go zniszczyć, niektórzy próbują go pokonać, a niektórzy wykorzystują go do własnych celów."
-Fraghul
"Lubie świat jakim jest dzisiaj, nie lubie tylko że nie jest u moich stóp."
-Fraghul
Czasami mogę napisać krótszy post, głównie dlatego że moja postać nie jest zbyt mobilna i zdarzają jej się głównie dialogi przy których reakcje czasami się kończą.

Offline

 

#93 2013-03-03 00:22:04

 Ali Baba

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2013-02-15
Posty: 240
Punktów :   

Re: Jezioro Zapomnienia

Ali Baba przychodzi z Eazem znów nad jezioro, tylko teraz w innym celu. Podchodzi ledwo do brzegu i czyści sobie ręce od już nieco zaschniętej krwi. Potem otwiera swój plecak i gryzie kilka z ziół, które wzięła ze szpitala. Ból nieco ustąpił. Później szukając w torbie znalazła jakimś cudem kilka bandaży i zaczęła owijać sobie niezdarnie rany. Trochę to potrwało, zanim porządnie je doprowadziła do porządku. Potem skierowała się w stronę gospody.

  -->

Ostatnio edytowany przez Ali Baba (2013-03-03 00:40:34)


Karta Postaci
Rozpoczął się właśnie początek końca...

~Ali Baba odeszła~

Offline

 

#94 2013-03-18 23:05:02

 Airi

Mieszkaniec

33682749
Zarejestrowany: 2013-02-06
Posty: 233
Punktów :   

Re: Jezioro Zapomnienia

Stawiała ciche krokiem idąc lekko poprzez las. Uważała, by nie nadepnąć na suche gałęzi leżące w trawie, nie lubiła tego dźwięku gdy trzaskały. Nuciła jakąś wesołą melodie, a czasem z ust wychodziły słowa mówiące o pięknie tego dnia, o drzewach, zwierzętach i dużo można by wymieniać gdyż pieśń ta mogła nie mieć końca.
Robiła przeróżne zawijasy między drzewami, w końcu nie miała nic na celu oprócz tej wędrówki niewiadomo dokąd. Wystarczała jej jedynie myśl, że jest w Smoczej Puszczy należącej do smoka, dlatego tempo z jakim szła było dosyć szybkie jak na nią.
Dotarła w końcu do jeziora, od dłuższego czasu liściaści przyjaciele mówili jej gdzie zmierza. Wychodziło na to, że jakiś cel miała - zaspokojenie pragnienia. Podbiegła do brzegu i układając dłonie w kształt misy by spokojnie nabrać wody napiła się kilka łyków. Tuż po tym ruszyła w dalszą drogę kontynuując przerwaną pieśń.

Ostatnio edytowany przez Airi (2013-03-18 23:13:57)

Offline

 

#95 2013-03-22 16:53:00

Moria

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2013-03-17
Posty: 38
Punktów :   

Re: Jezioro Zapomnienia

Moria szla powoli przez las, rozmyslajac o sprawach mniej lub bardziej istotnych. Miala mieszane uczucia co do tego wszystkiego.
''Moze powinnam wrocic... Nie, jednak nie''
Nie chciala tam isc. Na razie wolala podrozowac w poszukiwaniu nowych skladnikow do swoich eliksirow. Ale teraz byla zmeczona. No tak, nie wyspala sie, bo musiala czuwac, by moc sie wymknac.
Gdy stwierdzila, ze w poblizu (jej zdaniem) nikogo nie bylo, przybrala postac weza i wpelzla na galaz, wokol ktorej sie owinela. W zwiazku z tym spomiedzy lisci wystawal kawalek czerwonego, gadziego ogona.
Zamysllila sie, czekajac na sen. Szum pobliskiego jeziora uspokajal ja.

Ostatnio edytowany przez Moria (2013-03-22 17:02:16)


http://s6.ifotos.pl/img/mopng_npharqp.png

Offline

 

#96 2013-03-22 17:04:18

Amentis

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2013-03-20
Posty: 10
Punktów :   

Re: Jezioro Zapomnienia

Niedbale stawiała kroki, gdyż była pewna, że nikt oprócz niej się tutaj nie znajduję. No, bo któż chciałby podróżować po Smoczej Puszczy? Ze wszystkich znanych jej osób tylko ona się tutaj zapuszczała. Wszyscy uważali, że jest szalona. Nie, żeby to było dla niej coś nowego.
Kątem oka dostrzegła ruch i szybko odwróciła głowę. Czerwonowłosa dziewczyna stała pomiędzy drzewami. Nie, to nie była dziewczyna! Teraz przybrała postać węża i wpełzła na głaz.
Amentis nawet przez chwilę się nie zastanawiała. Postanowiła podejść bliżej.

Offline

 

#97 2013-03-22 17:37:05

Moria

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2013-03-17
Posty: 38
Punktów :   

Re: Jezioro Zapomnienia

Moria uslyszala kroki, wiec podniosla glowe. Ktos tutaj byl! Niemozliwe, przeoczyla? Moze dopiero teraz przyszedl. Jej oczom ukazala sie dziewczyna. Zdawalo jej sie, ze ja widziala juz kiedys. No tak. Przeciez byla w osadzie. Wysunela jezyk i zasyczala cicho. Po chwili znowu stala sie czlowiekiem.
-Amentis, co tutaj robisz? -przypomniala sobie w tym momencie jej imie.
Siedziala na galezi, ktora byla wystarczajaco gruba, by mogla ja utrzymac.


http://s6.ifotos.pl/img/mopng_npharqp.png

Offline

 

#98 2013-03-22 17:44:54

Amentis

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2013-03-20
Posty: 10
Punktów :   

Re: Jezioro Zapomnienia

-Moria? - zapytała, a jednocześnie w jej umyśle pojawiło się inne pytanie "Skąd ja ją znam?".
Przechyliła lekko głowę i uważniej przyglądnęła się dziewczynie. Najbardziej rzucały się w oczy czerwone włosy i akwamarynowe oczy. Skądś ją znała, była tego pewna. Ale skąd?
Jej wcześniejsze życie było wielką niewiadomą, której nie potrafiła wypełnić. Starała się, owszem, ale nie potrafiła tego zrobić. Postanowiła delikatnie wybadać sytuację.
-Ja... hmm... spaceruję... Tak, spaceruję - zaniosła się śmiechem, który bardziej przypominał wycie wilka - A... A ty?

Offline

 

#99 2013-03-22 17:53:42

Moria

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2013-03-17
Posty: 38
Punktów :   

Re: Jezioro Zapomnienia

-Coz -odparla tamta w odpowiedzi. -Ja... zwyczajnie chcialam troche odpoczac. Meczaca jest ta stolica.
Odgarnela zachodzace na twarz wlosy, ktorymi figlarnie bawil sie wiatr.
-Szczerze mowiac, nie spodziewalam sie, ze cie tutaj spotkam. Ostatnio widzialysmy sie w calkiem innym miejscu... myslalam ze do tej pory tylko ja je opuscilam.


http://s6.ifotos.pl/img/mopng_npharqp.png

Offline

 

#100 2013-03-22 20:13:06

Amentis

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2013-03-20
Posty: 10
Punktów :   

Re: Jezioro Zapomnienia

-Ja też nie spodziewałam się ciebie tutaj spotkać - mruknęła.
Nieporadnie usiadła na trawie i kołysząc się do przodu i do tyłu patrzyła wyczekująco na towarzyszkę. Gdy ta się nie odezwała przemówiła drżącym z lekka głosem:
-Jak tam z... naszą... siedzibą? Wszyscy... yyy... żyją?
Kompletnie nie miała pojęcia co ma mówić. Nie chciała się przyznawać, że nic nie pamięta. Co jeśli owa Moria zostawiłaby ją...? Od tak dawna nie miała szans po prostu z kimś pogadać. A zwłaszcza z osobą, która coś o niej wiedziała.

Offline

 

#101 2013-03-22 20:29:48

Moria

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2013-03-17
Posty: 38
Punktów :   

Re: Jezioro Zapomnienia

-Opuściłam to miejsce, więc nie wiem. Myślałam, że ty mi coś powiesz -spojrzała na nią badawczo. -Wszystko w porządku? Odnoszę dziwne wrażenie, jakbyś o czymś zapomniała -dodała po chwili.
Moria zeskoczyła na dół, by rozprostować kości. Przeszła kawałek, nie spuszczając przy tym wzroku z Amentis.
-Może spotkałaś kogoś z nas? Albo słyszałaś... Tak pytam.


http://s6.ifotos.pl/img/mopng_npharqp.png

Offline

 

#102 2013-03-22 20:41:50

Amentis

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2013-03-20
Posty: 10
Punktów :   

Re: Jezioro Zapomnienia

-Ja... Nie, nikogo nie spotkałam - pokręciła głową nadal się kołysząc.
I właśnie w tedy w jej umyśle pojawił się delikatny przebłysk... czegoś. No, właśnie, czego? Zmrużyła lekko oczy i nadal kołysząc się do przodu i do tyłu mruknęła:
-Słyszałam, że podobno ktoś z... naszych (?) jest w mieście - przejechała jeżykiem po wargach i zaniosła się śmiechem, który więcej miał w sobie zażenowania niż radości. I po raz kolejny przypominał wicie wilka.

Offline

 

#103 2013-03-22 20:47:39

Moria

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2013-03-17
Posty: 38
Punktów :   

Re: Jezioro Zapomnienia

-Naprawdę? -spytała z nieudawanym zainteresowaniem.
-Może powinnam tam wrócić -mruknęła cicho sama do siebie.
Po chwili podniosła wzrok na Amentis:
-Gdzie się wybierasz?


http://s6.ifotos.pl/img/mopng_npharqp.png

Offline

 

#104 2013-03-22 20:51:45

Amentis

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2013-03-20
Posty: 10
Punktów :   

Re: Jezioro Zapomnienia

-Och, nie mam żadnego celu w mojej wędrówce - wzruszyła ramionami - Szukam przygody. Tak, chyba można tak powiedzieć.
Wstała na równe nogi, a na jej twarzy pojawił się szeroki uśmiech.
-Mogę pójść z tobą?

Offline

 

#105 2013-03-22 21:17:36

Moria

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2013-03-17
Posty: 38
Punktów :   

Re: Jezioro Zapomnienia

-Hmm -zastanowiła się przez chwilę.
Z jednej strony obecność dziewczyny jej nie przeszkadzała, ale z drugiej wolała działać w pojedynkę. Po chwili namysłu stwierdziła, że w razie czego lepiej jest być w grupie.
-Dobrze. Jeśli chcesz. Wybieram się do stolicy -powiedziała.
Moria ruszyła powolnym krokiem przed siebie, jednakże zatrzymała się po chwili, czekając na odpowiedź Amentis.


http://s6.ifotos.pl/img/mopng_npharqp.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mroza15.pun.pl www.pogadanki17.pun.pl www.dragons5.pun.pl www.the-sims-forum-fotostory.pun.pl www.badmintonlegnica.pun.pl