#106 2013-08-22 02:36:16

 Ali Baba

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2013-02-15
Posty: 240
Punktów :   

Re: Jezioro

Jednak przejeżdżając niedaleko jeziora Ali skuszona zapachem unoszącej się pary zmienia kierunek i prowadzi Eaza w tą właśnie stronę. Bez namysłu galopuje i wskakuje z koniem do wody tworząc wielką falę. Eaz trochę zaplątał się nogami w mule i dodatkowo jeszcze raz wpadł w wodę i chlupnął z impetem. Ali podpłynęła do niego. Wyglądał nieco śmiesznie. Wstał, otrzepał się i wyszedł z wody po czym otrzepał się jeszcze raz.
- No dobra, dobra - uśmiechnęła się elfka wychodząc tuż za nim. Poluźniła mu popręg, żeby skórzany rząd nie ocierał się teraz zbyt mocno o mokrą skórę, chwyciła za lejce i poprowadziła konia z powrotem do stajni, tym razem bez żadnych niespodzianek.

-->

Ostatnio edytowany przez Ali Baba (2013-08-22 02:43:28)


Karta Postaci
Rozpoczął się właśnie początek końca...

~Ali Baba odeszła~

Offline

 

#107 2013-08-26 15:12:31

 Tsuki

Mieszkaniec

26526104
Zarejestrowany: 2013-04-16
Posty: 277
Punktów :   

Re: Jezioro

Błądziła w lesie, aż w końcu znalazła jezioro. Uśmiechnęła się sama do siebie zadowolona. Marzyła o kąpieli w jeziorze! Pośpiesznie rozejrzała się dookoła czy nikogo nie ma. Powoli zaczęła ściągać ubranie. Długa suknia upadła na ziemię. Zaraz do niej dołączyła bielizna Tsuki. Naga dziewczyna powoli weszła do wody. Zanurzyła się aż po samą szyję i rozkoszowała kąpielą.

Offline

 

#108 2013-08-26 15:46:27

 Thorsen

Mieszkaniec

39751307
Skąd: ona to wie?
Zarejestrowany: 2013-07-05
Posty: 46
Punktów :   

Re: Jezioro

Nad jezioro przychodzi mężczyzna ubrany w zielony płaszcz mając założony kaptur na głowie przykrywający mu głowę. Cień kaptura kryje jego twarz, lecz gdy ujrzał nagą kobietę biorącą kąpiel w jeziorze. Postanowił przyjrzeć się jej i zdjął swój kaptur. Podszedł do sadzawki wodnej i usiadł przy brzegu. Zdziwił się, że nie wstyd jej w publicznym miejscu się obnażać, ale cóż... w końcu odwrócił wzrok od niej i spojrzał się w bok.

Offline

 

#109 2013-08-26 15:52:58

 Tsuki

Mieszkaniec

26526104
Zarejestrowany: 2013-04-16
Posty: 277
Punktów :   

Re: Jezioro

Tsuki nawet nie patrzyła w stronę brzegu. Zbyt zajęta była myciem długich rudych włosów. Dopiero po chwili spostrzegła mężczyznę na brzegu. Przerażona wyszła z wody zakrywając się suknią. Miała ochotę go udusić za to, że ją podglądał, bo do tego, że ją podglądał nie miała żadnych wątpliwości. Podeszła do niego od tyłu. Sukienka, którą ściskała w dłoniach była jedyną rzeczą która zasłaniała jej ciało.
-Długo tak siedzicie panie? - zapytała z wyrzutem.

Offline

 

#110 2013-08-27 17:49:25

 Thorsen

Mieszkaniec

39751307
Skąd: ona to wie?
Zarejestrowany: 2013-07-05
Posty: 46
Punktów :   

Re: Jezioro

W końcu wyszła z wody, po chwili stracił ją z oczu przesuwając wzrok na coś innego. Usłyszał jej głos za jego plecami, zaszła go od tyłu. Odwrócił się i spojrzał na nią jednocześnie podnosząc się. - Przyszedłem tu całkiem niedawno, jestem Thorsen, wybacz, że przyszedłem w nieodpowiedniej chwili... - powiedział podając rękę dziewczynie. Uśmiechnął się do niej. Miał tylko nadzieję, że nie jest na niego zdenerwowana za to, z resztą to nie jego wina, że urządzała sobie kąpiel nago w jeziorze...

Offline

 

#111 2013-08-27 17:57:58

 Tsuki

Mieszkaniec

26526104
Zarejestrowany: 2013-04-16
Posty: 277
Punktów :   

Re: Jezioro

Odskoczyła od niego przerażona.
-Nie dotykaj mnie podglądaczu! - zawołała wściekła cofając się. Przycisnęła mocniej sukienkę do siebie. Chciała się rozpłakać. Nienawidziła, kiedy jakikolwiek mężczyzna widzi choć kawałek jej ciała. Głupia Tsuki! Powinnaś była bardziej uważać! , pomyślała. Wiedziała, że następnym razem nie będzie się kąpać w jeziorze naga! O nie!
-Odwróć się. - powiedziała do mężczyzny - Chcę się ubrać.

Offline

 

#112 2013-08-27 21:07:58

 Nazael

Mieszkaniec

46454502
Zarejestrowany: 2013-02-06
Posty: 218
Punktów :   
WWW

Re: Jezioro

Naz postanowił pochodzić sobie w okolicach jeziora więc udał się tam bezzwłocznie, gdy dotarł na miejsce w oddali zobaczył swego przyjaciela, Thorsena stojącego z jakąś kobietą, gdy zbliżył się jeszcze trochę zobaczył, że kobieta jest... naga? - Ciekawe. - Pomyślał i uśmiechnął się pod nosem, podszedł na dość małą odległość i krzyknął
- Witaj Thorsenie, ty również śliczna damo.
Na jego twarzy znów zagościł uśmiech i nie wyglądało na to, że miał by zaraz się oddalić.

Ostatnio edytowany przez Nazael (2013-08-27 21:09:20)


Moja KP

Serwer haxball ZAPRASZAM  hasło: ziemiacaelum

Offline

 

#113 2013-08-28 01:37:16

 Thorsen

Mieszkaniec

39751307
Skąd: ona to wie?
Zarejestrowany: 2013-07-05
Posty: 46
Punktów :   

Re: Jezioro

Dziewczyna jednak była wściekła na Thorsen'a, tak więc odwrócił się, aby mogła się spokojnie ubrać. Przerzucił wzrok na lewo skąd z oddali widział swojego przyjaciela Nazael'a. Na jego widok, podniósł się i zamachał do niego ręką. Podeszli do siebie, a Naz przywitał się ze mną i z tą niesympatyczną kobietą. Gdy już się ubrała, mężczyzna odwrócił się do niej, podszedł i powiedział: - Wybacz, że się na Ciebie patrzyłem... - po czym skierował się w stronę kolegi.
- Co tam znowu chcesz, Naz? - powiedział z lekkim uśmiechem na twarzy.

Offline

 

#114 2013-08-28 07:57:28

 Tsuki

Mieszkaniec

26526104
Zarejestrowany: 2013-04-16
Posty: 277
Punktów :   

Re: Jezioro

Wyciągnęła sztylet, aby zabić mężczyznę, jednak wtedy pojawił się ten drugi. Dziewczyna szybko wycofała się. Schowała się w jakiś krzakach i tam się przebrała. Cholera. Nie zabiją go przy świadku. A świadka też nie zabiję. , pomyślała Tsuki Dostałam zlecenie tylko na Thorsena! . Oparła się o drzewo i przyglądała się rozmawiającym mężczyznom.

Offline

 

#115 2013-08-28 12:36:22

 Nazael

Mieszkaniec

46454502
Zarejestrowany: 2013-02-06
Posty: 218
Punktów :   
WWW

Re: Jezioro

Naz spojrzał na kobietę, która schowała się w krzaki, jak sądził chciała się ubrać po czym odwrócił się szybko do Thorsena.
- Wybacz lecz kultura nakazuje mi przed rozpoczęciem się naszej rozmowy przedstawić się kobiecie, poczekajmy aż wrócić tutaj... ubrana.
Wymawiając te słowa na twarzy Naza pojawił się lekki uśmiech, oczekiwanie go nużyło lecz było konieczne jeśli nie chciał wyjść na nie wychowanego.


Moja KP

Serwer haxball ZAPRASZAM  hasło: ziemiacaelum

Offline

 

#116 2013-08-28 12:47:46

Kylar Stern

Moderator

19483948
Zarejestrowany: 2013-06-14
Posty: 305
Punktów :   

Re: Jezioro

Kylar kierował się w stronę jeziora z jasno określonym celem a mianowicie sprawdzenia umiejętności nowego zabójcy w mieście, o którym słyszał od wielu mieszczan, którzy nie przywykli do trzymania informacji w tajemnicy gdy nader przekonujące ostrze groźnie napierało na delikatną skórę okalającą krtań człowieka. W końcu przedzierając się przez gąszcz puszczy otaczającej jezioro dotarł na graniczącą z brzegiem jeziora linie drzew. Przystanął na chwilę i zobaczył swojego przyjaciela a raczej wspólnika Nazaela. On nie mógł być zabójcą więc kto? Zostały jeszcze dwa dość niepewne typy a mianowicie mężczyzna, z którym rozmawiał karczmarz i kobieta, która odeszła aby się przebrać. Zauważył, że Nazael żywił dużą sympatię do rozmówcy więc wątpił żeby to właśnie on był skrytobójcą jednak jak sam o tym doskonale wiedział, pozory mylą. W końcu wystąpił za drzewa i skierował się w stronę rozmawiających mężczyzn.
- Witaj Nazaelu. - Uśmiechnął się i podał dłoń wspólnikowi. - Ty też nieznajomy. Jestem Kylar, jak mniemam jeszcze nie było nam dane się spotkać i co za tym idzie poznać. - Krzyknął w stronę zarośli. - I Ty też młoda damo!


Karta postaci
Artill Cahir - to moje drugie imię. Zabójca musi dbać o anonimowość.

Offline

 

#117 2013-08-28 13:58:03

 Tsuki

Mieszkaniec

26526104
Zarejestrowany: 2013-04-16
Posty: 277
Punktów :   

Re: Jezioro

Spojrzała na mężczyzn. Będę musiała jakoś przepędzić tego drugiego... , pomyślała. Przesunęła dłonią po sztylecie przypiętym do skórzanego pasa. Wzięła głęboki oddech i podeszła do mężczyzn.
-Wybaczcie mi moje roztargnienie, ale tak to jest kiedy ktoś mnie... podgląda - spojrzała z wyrzutem na Thorsena - Jestem Veronica.
Specjalnie użyła fałszywego imienia. Wolała nie używać swojego.

Offline

 

#118 2013-08-28 14:35:36

 Nazael

Mieszkaniec

46454502
Zarejestrowany: 2013-02-06
Posty: 218
Punktów :   
WWW

Re: Jezioro

Naz patrzył na kobietę przez chwilkę po czym zwrócił swe oczy ku Thorsenowi.
-Wybacz, że cię niepokoję ale potrzebuję pożyczki, brakuje mi dziesięciu dukatów na czynsz? Niedługo muszę zapłacić, a brakuje mi trochę i nie martwcie się misiaki ja zaraz sobie pójdę.
Spojrzał na Thorsena po czym na kobietę z miłym uśmiechem, jego oczy wróciły na Thorsena i oczekiwał odpowiedzi przyjaciela.

Ostatnio edytowany przez Nazael (2013-08-29 10:33:50)


Moja KP

Serwer haxball ZAPRASZAM  hasło: ziemiacaelum

Offline

 

#119 2013-08-28 20:49:08

 Thorsen

Mieszkaniec

39751307
Skąd: ona to wie?
Zarejestrowany: 2013-07-05
Posty: 46
Punktów :   

Re: Jezioro

Thorsen wściekle spojrzał na przyjaciela, miał tylko nadzieję, że Nazael szybko sobie pójdzie. Bezzwłocznie włożył rękę do kieszeni szukając paru dukatów. Dał koledze potrzymać swój kostur, aby mógł spokojnie ich poszukać. W między czasie odpowiedział dziewczynie: - A ja jak już powiedziałem, jestem Thorsen. Miło mi. - dalej szukał pieniędzy po tych swoich dziurawych kieszeniach.

Offline

 

#120 2013-08-29 13:27:04

 Tsuki

Mieszkaniec

26526104
Zarejestrowany: 2013-04-16
Posty: 277
Punktów :   

Re: Jezioro

Cofnęła się widząc rozmawiających mężczyzn i usiadła pod drzewem. Cały czas bawiła się sztyletem patrząc na Thorsena. Nie mogła się doczekać kiedy zostanie z tym mężczyzna sam na sam. Uśmiechnęła się sama do siebie. Mhm... Wreszcie się jakoś rozerwie! Z tym Thorsenem pójdzie jej wyjątkowo łatwo...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.square.pun.pl www.forumrp.pun.pl www.wrestlingames.pun.pl www.team-carpselectioner.pun.pl www.djronnie.pun.pl